Anasayfa / Teknoloji / PlayStation 4 Neo’nun fiyatı ne kadar?

PlayStation 4 Neo’nun fiyatı ne kadar?


Sony’nin yeni göz bebeği PlayStation 4 Neo’nun fiyatı şok etkisi yarattı.Satış fiyatı 999 dolar olan oyun konsolunun fiyatı PlayStation 4’e kıyasla bir hayli yüksek.

haber detay h58764314

Sony’nin satışa çıkardığı PlayStation 4 Neo’nun fiyatı dudak uçuklatacak. İşte PlayStation 4 Neo’nun özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi…

PLAYSTATION NEO ÖN SİPARİŞ FİYATI
PlayStation Neo adıyla lanse edilen yeni konsol 999 dolarlık uçuk bir fiyat etiketi ile ön siparişe açıldı. Önceki nesil konsol fiyatları ile karşılaştığında oldukça büyük bir fiyat farkı olan Playstation Neo’ya verilen bu fiyatın ilerleyen günlerde onaylanacağı belirtilmiş durumda.

Konsol üreticisi Sony tarafından herhangi resmi bir açıklama yapılmasa da, Ebgames üzerinden açılan ön sipariş halen aktif durumda. Oldukça uçuk bir rakam ile açılan ön sipariş için ilerleyen günlerde nasıl tepkiler geleceği ise merak konusu.

PLAYSTATION 4 NEO’NUN ÖZELLİKLERİ
PlayStation 4.5 Neo özellikleriPlayStation 4.5 Neo’nun 8 çekirdekli 2.1 GHz hızında çalışan Jaguar işlemci ile gelmesi bekleniyor. PlayStation 4 işlemcisinden frekans açısından hızlı olan yeni işlemci daha akıcı bir deneyim sunacak.

Oyunlarda büyük önem taşıyan grafik biriminde ise tercih yine AMD’den yana. PlayStation 4.5 Neo’da geliştirilmiş AMD GCN yer alacak ve bu GPU 911 MHz hızında çalışacak.

RAM bölümünde ise yine PS4’teki gibi 8 GB GDDR5 kullanılacak ancak okuma hızı 218 GB/s olacak.

Shiftdelete.net’in haberine göre 4K Oyun deneyimi sunması beklenen PlayStation 4.5 Neo’un, geriye dönük uyumu olup olmayacağı bilinmiyor. kaynak milliyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top