Anasayfa / Magazin / Özlem Yıldız Evli Bir Adamla….

Özlem Yıldız Evli Bir Adamla….


Magazin camiası Özlem Yıldız ile Mustafa Elgin’in yaşadığı aşkı tartışıyor. Gündeme bomba gibi düşen aşk tartışmalara konu oldu.

haber detay 36353887

Mustafa Elgin’in eşinin Günaydın’a yaptığı açıklamalara göre geçtiğimiz Cuma günü Adliyesi’nde saat 11.20’de boşanma gerçekleşmiş ancak hala boşanma ilamı taraflara ulaşmamış.

Mahkemeye eşiyle birlikte gittiğini söyleyen Pelin Elgin, mahkemenin ardından öpüşüp koklaşarak ayrıldıklarını ve kavga, gürültü olmadığını ifade etti.

Davadan sonra Mustafa Elgin’in İstanbul’a ger döndüğünü belirten Pelin Elgin, eski eşi Mustafa Elgin’in Yeniköy’deki evlerinde Özlem Yıldız, Ece Erken, Serkan Uçar ve İdo Tatlıses ile birlikte davullu zurnalı kutlama yapıp halay çektiğini ve videoları olduğunu belirtti.

Eşi Pelin Elgin’den boşanmak isteyen işadamı, bu ay içinde bir kez daha hakim karşısına çıkacak. Elgin çiftinin aralarındaki anlaşmazlık yüzünden uzun süredir boşanamadıkları öğrenildi.

haber detay 7825212

Bu iddialar üzerine Özlem Yıldız, ‘ Söylemezsem Olmaz ‘ programında şunları söyledi:

“Ben konuşmadıkça hakkımdaki yorumlar artıyor.Hayatımda evli bir adamla ilişki yaşamak, yuva dağıtmak gibi bir vebalin altına girmem. Ben o isimle 1 haftadır tanıştığımı şahitlerimle ispat ederim. Biz tanıştığımız gün boşanma davasının günü bile belliydi..

“BOŞANMAK KUTLANACAK BİR ŞEY DEĞİL”

“Kutlama yaptığımız gün masamız oldukça kalabalıktı.Boşanmak kutlanacak bir şey değil. İki kişi arasında yaşananlara girmek istemiyorum ama boşanma davası 6 ay önce açıldı ve uzun süredir karşılıklı bir anlaşmazlık var.Beni böyle şeylerin içine karıştırmasınlar.” kaynak memuruzSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top