Anasayfa / Magazin / Özge Gürel Game of Thrones’da oynayacak mı?

Özge Gürel Game of Thrones’da oynayacak mı?


Tüm dünyayı kasıp kavuran dizi Game Of Thrones 6. Sezonu ile final yapmasının ardından 10. Bölüm konuşuluyor. İzleyiciyi yine şok eden ve 7. Sezonu heyecanla beklemelerine sebep olan dizi ile ilgili ilginç bir bilgi geldi.

haber detay h1549061029443_2-41
Daha önce Sibel Kekilli ve Kıbrıs Türkü Tamer Hassan’ın oynadığı dizide Özge Gürel’in de katılacağı haberi geldi.

Kiraz Mevsimi dizisinde Serkan Çayoğlu ile oynayan Özge Gürel seyirci tarafından çok sevilmişti. İkinci sezonu erken final yapan Kiraz Mevsimi yayınlandığı süre boyunca izleyiciler tarafından çok sevilmiş ve sıkı takip edilmişti. Serkan Çayoğlu yeni bir diziyle oyunculuğuna kaldığı yerden devam ederken Özge Gürel bu sezon herhangi bir dizide yer almamıştı. Özge Gürel Muhteşem Yüzyıl ile adını duyuran bugün ilginç bir haber ile sevdiklerinin karşısına çıktı. Özge Gürel Game of Thrones’in yeni sezonunda mı oynayacak?
ÖZGE GÜREL GAME OF THRONES’DA OYNAYACAK MI?

Dizinin başkahramanı Jon Snow’un annesi Lyanna Stark’ın doğum sırasında öldüğü sezon finali sonrasında pek çok internet sitesinde karakterin 7. sezonda flashbacklerle dizide yer alacağı ve Stark’a Türk oyuncu Özge Gürel’in hayat vereceği konuşuldu.

Takipçi sayısı oldukça yüksek olan ünlü “9gag”sitesinde Özge Gürel ile ilgili bir paylaşım yapıldı ve “İşte size Lyanna Stark ‘ın yerine oynayacak Türk oyuncu Özge Güreli sunuyoruz” diyerek bir foto galeri paylaşıldı.

ÖZGE GÜREL KİMDİR?
Özge Gürel İstanbul’da dünyaya geldi. Kova burcu olan Özge Gürel 5 Şubat 1987 yılında Silivri’de doğdu. Eğitim hayatını Silivri’de geçiren Özge Gürel Beykent Üniversitesinde okudu. Beykent Üniversitesi Ticaret bölümünde okuyan Özge Gürel lise yıllarından beri merak ettiği ve sevdiği oyunculuk mesleğine yöneldi. Oyunculuk eğitimi alan Özge Gürel yapım şirketlerinin beğenisini kazanarak kamera karşısına geçti.

İlk oyunculuk deneyimini “ Kızım Nerede?” dizisinde yaşadı. Dizinin Zeynep’ini oynayan Özge Gürel daha sonra döneminin en çok izlenen dizilerinden Muhteşem Yüzyıl’da oynadı. Huzur Sokağı dizisinde de oynadıktan sonra Medcezir dizisinde de kendine yer buldu. Medcezir dizisindeki Ada karakteri ile izleyicinin de dikkatini çeken Özge Gürel adını herkese duyurduğu, çok sevildiği ve büyük bir hayran kitlesine ulaştığı dizisi Kiraz Mevsimi oldu. Özge Gürel Serkan Çayoğlu ile oynadığı Kiraz Mevsimi’nde, Öykü karakterini canlandırdı. Romantik komedi türündeki dizi izleyiciler tarafından çok sevildi. Ayaz Öykü aşkının gerçek hayatta da yaşandığı iddia edildi. Özge Gürel’in sevgilisi olarak Serkan Çayoğlu’nu görmek isteyen izleyiciler ekrana veda eden Kiraz Mevsimi’nden sonra Özge Gürel’in nerede oynayacağını merak etti.Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top