Anasayfa / Magazin / Özge Borak-Bülent Şakrak çifti boşandı

Özge Borak-Bülent Şakrak çifti boşandı


“Eyvah Eyyvah” filminde ve “Eşref Saati” dizisinde birlikte rol alan oyuncu çift Özge Borak ve Bülent Şakrak’ın dört yıllık evlilikleri, beş dakika süren duruşmayla bitti.

Şu sıralar “Küçük Kadınlar” dizisinde ‘Eylül’ karakterini canlandıran Özge Borak (28), 14 Ekim’de, avukatı aracılığıyla Sarıyer Aile Mahkemesi’ne başvurarak dört yıllık eşi Bülent Şakrak’a (33) boşanma davası açmıştı.

Bir süre önce Şakrak’la birlikte yaşadığı evi terk ederek, İstanbul Devlet Opera ve Balesi Başkoreografı olan babası Selçuk Borak’ın evine taşınan Borak, eşiyle aralarında “fikri ve ruhi” anlaşmazlık bulunduğunu, şiddetli geçimsizlik yaşadıklarını savundu. Borak, eşiyle birbirlerinden karşılıklı olarak maddi-manevi herhangi bir taleplerinin olmadığını kaydetti. Sarıyer Aile Mahkemesi’nde dün görülen duruşmaya katılan Borak ve Şakrak, boşanmak istediklerini tekrarladı. Çift, beş dakika süren duruşmada boşandı. Çift arasında yapılan protokol uyarınca Beykoz’daki ev Şakrak’ta kalacak, Balıkesir’deki evin yarı hissesi Borak’ın olacak ve Şakrak eski eşine 80 bin TL verecek.Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top