Anasayfa / Magazin / Öyle bir şey hediye etti ki…

Öyle bir şey hediye etti ki…


Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı aşkı yeniden alev aldı.

haci-sabanci
İki isimde farklı kişilerle birlikte oldular ama birbirlerinden vazgeçmediler. İkili barıştı. Hacı Sabancı sevgilisine barışma hediyesi olarak 35 bin dolarlık kolye sipariş etti.

Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı aşkı yeniden alev aldı. Özge Ulusoy ‘un Instagram’da paylaştığı o fotoğraf ile gündem oluşturdu. Bundan 1.5 sene önce baskılara fazla dayanmayan çift ayrılmıştı. Ama bu aşk yeniden alev aldı.

Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı yine yeniden birlikteler. Olaylı bir şekilde ayrılan çift yeniden bir araya geldi. Özge Ulusoy istenmeyen gelin ilan edilmişti. Hacı Sabancı ailesine rağmen yeniden bu aşka yelken açtı.

Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı yeniden aşka yelken açtı. Hacı Sabancı ve Özge Ulusoy aşkı 1.5 yıl aradan sonra yine başladı. Özge Ulusoy’un Instagram hesabından paylaştığı o fotoğraf sosyal medyada büyük yankı buldu. Bu saatten sonra bu aşk kolay kolay bitmez gibi..

Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı bir dönem büyük aşk yaşamıştı. Aileler yüzünden ayrılan çift bu ayrılığa en fazla bir sene dayandı. Büyük aşk yeniden alev aldı. Çift önlerine gelecek olan tüm engellerle savaşma kararı oldu. Bakalım Özge, Hacı’yı nikah masasına oturtabilecek mi? Bir döneme damga vuran büyük bir aşk yaşamıştı Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı. Çift ailelerin tepkileri ile karşılaşmış ve ilişkilerine nokta koymuşlardı. Ayrı kaldıkları dönemde Özge Ulusoy Hakan Baş ile yeni bir aşka yelken açarken Hacı Sabancı’da bu sırada kilo verip ra ara güzeller ile boy göstermişti. İkili bu ayrılğa daha fazla dayanamdı ve yeniden aşka yelken açtı.

Aşklarıyla bir döneme damga vuran Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı cephesinden müjdeli haber var.

Ayrılık sürecinde Hacı Sabancı, aralarında Deniz Akkaya’nın da olduğu pek çok güzelle aşk yaşarken, Özge Ulusoy da bir dargın bir barışık da olsa uzun bir süre Hakan Baş ile flört etmişti.

“ÖZGE’Yİ HALA ÇOK SEVİYORUM”
Ailesi istemediği için Özge ile aşkını bitiren, her fırsatta “Özge’yi hala çok seviyorum” diyen Hacı Sabancı, ne yapıp edip ex aşkının gönlünü almayı başardı.

BİRLİKTE TATİLE ÇIKTILAR
1.5 yılın ardından barış çubuklarını tüttürmeyi başaran aşıklar, Marmaris’teki D-Hotel Maris’in önüne demirledikleri teknede tatil yaptı.

HACI SABANCI FOTOĞRAF PAYLAŞTI
Hacı Sabancı tatil sırasında, tekrar başladıkları büyük aşkın ilk fotoğrafını paylaştı.

35 BİN DOLARLIK KOLYE SİPARİŞ ETTİ
Öte yandan genç işadamının, ünlü mankene barışma hediyesi olarak bir kuyumcunun Nişantaşı şubesinden 35 bin dolarlık kolye sipariş ettiği öğrenildi.

AİLESEL SORUNLARIN ÜZERİNE GİDECEKLER
Ayrıca Arzu-Ömer Sabancı çiftinin vetosuna rağmen bir kez daha bir araya gelen ikilinin geçtiğimiz gün arkadaşlarıyla katıldıkları bir yemekte bu kez ilişkilerinde ciddi olduklarını söyledikleri ifade ediliyor. İkilinin, bu doğrultuda ailesel sorunları daha ciddi şekilde ele alacaklarını söylediği belirtildi. kaynak haberevetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top