Anasayfa / Magazin / Oktay Kaynarca ile Gülben Ergen twitter’da kapıştı…

Oktay Kaynarca ile Gülben Ergen twitter’da kapıştı…


Gülben Ergen, ‘Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz’ dizisinin ‘çok eşliliği’ normalleştirdiğini yazıp eleştiride bulundu. Ergen’e yanıt dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca’dan geldi, sert bir yanıt geldi. İkili arasındaki atışmaya Ergenin eşi Erhan Çelik de twitter’dan dahil oldu…

haber detay h6299558
Oktay Kaynarca Gülben Ergen’e şöyle cevap verdi:

“Başarıya saldırmayı başarı görmek de son dönem cahillik. Çok biliyorsan daha iyisini sen yap. Arkadaşımın şarkılarını severek dinliyoruz ama bu mantığa göre bütün şarkılarının, bugüne dek yaptığı bütün işlerin ‘Huzur Sokağı’ tadında olması gerekirdi. Üzülerek görüyorum ki hala sanatçı arkadaşlarım da dahil yaptığımız işin sanat olduğunu unutuyorlar. Bu mantığa göre dünyanın en iyi filmleri, en güzel şarkıları yapılamazdı.
haber detay hf6299557
ŞARKILARINIZDA İŞLENMEMİŞ BİR KONU MU?

Ayrıca seyrettiğiniz, dinlediğiniz her şeyi ‘aman yaparlar’ deyip engellemeye çalışmak seyirci zekasına hakaret içerir. Sizi rahatsız ettiğini düşündüğünüz yasak aşk, ilk defa bu dizide tanık olduğunuz bir şey midir? Duymadınız ve görmediniz mi? Sizin veya arkadaşlarınızın şarkılarında hiç işlenmemiş bir konu mu? Başta sanatçı arkadaşlarım unutmamalı sanat özgürdür ve beslenme alanı sadece iyi, güzel, ala ve mükemmel değildir. Eleştiriler doğruyu bulmamız doğrultusunda değerli uyarılardır ama meseleye doğru bakabilme şartıyla.”

Kaynarca daha sonra ise “Biz atışırız arada bir böyle ama çok severiz birbirimizi o ayrı biline aman diim ;))))” diye yazdı.

Gülben Ergen ise bu şekilde cevap verdi:
‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’, iki kadın arasındaki aşk savaşı, Hızır Çakırbeyli’nin karısı Meryem ile yasak aşkı Nazlı arasında geçenler de diziye damga vuruyor.

KAVGAYA ERHAN ÇELİK DE KATILDI
Kaynarca ve Ergen arasındaki sert tartışmaya Ergenin eşi Erhan Çelik de Twitter’dan dahil oldu… Çelik attığı mesajda;
haber detay h6300963
“Çok eşliliği, gayrı meşru ilişkiyi, o ilişkiden çocuğu normalleştiren ve buna aile dizisi diyen eşkıya dünyaya hükümdar olsa ne olur!” dedi.
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top