Anasayfa / Gündem / O temizlikçiye 108 yıl hapis

O temizlikçiye 108 yıl hapis


Suriyeli sığınmacının kaldığı ve aralarında Türkiye ve Almanya Başbakanlarının da bulunduğu onlarca bakan, siyasetçi, sanatçı ve ünlü ismin ziyaret ettiği 10 bin 800 sığınmacının barındığı Gaziantep’in Nizip ilçesindeki çadır kentte, geçen yıl Eylül ayında küçük çocukların taciz edildiği iddia edildi.

haber detay h368545456336

Şikâyetler üzerine Jandarma, kampta tuvalet temizliğinden sorumlu olan Erdal E.’yi gözaltına aldı. Başlatılan soruşturma kapsamında Jandarmanın ulaştığı taciz mağduru 8 çocuk, son 3 aylık süreçte Erdal E.’nin kendilerine para vererek, temizliğini yaptığı tuvaletlerde cinsel tacizde bulunduğunu anlattı.

Taciz mağduru Suriyeli çocuklar, Erdal E.’nin kendilerini 1.5 lira ile 5 lira arasında değişen paralarla kandırdığını söyledi. Gözaltına alınan ve ilk etapta sadece bir çocuğu taciz ettiğini söyleyen Erdal E. tutuklandı.

‘İşkenceye maruz kaldım’
Erdal E. dün son kez hakim karşısına çıktı. Sanık Erdal E., suçlamaları reddetti ve jandarmadaki ifadesini işkenceye maruz kaldığı için taciz iddiasını kabul ettiğini söyleyerek beraatını istedi. Mahkeme heyeti davayı karara bağlayarak sanık Erdal E.’yi 108 yıl hapis cezasına çarptırdı. kaynak milliyet
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top