Anasayfa / Magazin / O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Konukları adeta sosyal medyayı çalkaladı !!!

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Konukları adeta sosyal medyayı çalkaladı !!!


O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programında Ünlü akımı! Yılbaşında TV 8 ekranlarında eğlenceli dakikalar yaşanacak. O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında Hangi Ünlüler yarışacak? 2016 – O Ses Türkiye Ünlüler yarışmasının kazananı kim olacak? O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı hakkında bütün detaylar haberimizde sizlerle.

haber detay hj455481

Bu yılbaşı, TV 8 ekranlarında eğlencelerin en güzeli yaşanacak!2016’yı “O Ses Türkiye Yılbaşı Özel” ile karşılıyoruz. O Ses Türkiye jürileri Ebru Gündeş, Hadise, Murat Boz, Gökhan-Hakan Özoğuz’u bu yılbaşı akşamında büyük sürprizler bekliyor. Sahnede bu kez yarışmacılar değil birbirinden ünlü isimler olacak! Emre Kınay, barış falay, Ezgi Mola, Erkan Can, Hidayet Türkoğlu, Turabi, Burcu Kıratlı, Bülent Emrah Parlak, Aras Bulut İynemli, Seda Bakan, Zafer Algöz, Tümer Metin, Hande subaşı, Gürkan Uygun, Aslı Enver, Alina Boz & Leyla Tanlar sahneye çıkıp en sevdikleri şarkıları söyleyecekler. O Ses Türkiye Yılbaşı Özel’e ayrıca İsyan yorumu ile izleyiciden tam not alan Ahmet Parlak da katılıyor. Bu sefer “Turuncu Oda” da ünlü isimlerin yanında yer alarak, heyecanlarını paylaşacak olan isim ise Özge Özpirinçci. Jüri üyeleri ise her zamanki gibi arkası sahneye dönük bir şekilde tanımadıkları bu sesleri değerlendirecekler.

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel sürprizlerle dolu… 3 Adam, özel şovu ile yılbaşı gecesi herkesi kahkahalara boğacak.Muhteşem bir yılbaşı eğlencesi sizleri bekliyor. Birbirinden ünlü isimlerin sahne performanslarına tanıklık edeceğiniz “O Ses Türkiye Yılbaşı Özel” de 2016’yı, müzik, kahkaha ve birbirinden özel şovlar ile TV8 ekranlarında karşılamaya hazır olun!

“O Ses Türkiye Yılbaşı Özel” 31 Aralık Perşembe 20.00’de TV8’de.

O SES TÜRKİYE YILBAŞI ÖZEL ÜNLÜLER TANITIMI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı TV8’in sevilen programı O Ses Türkiye yılbaşında özel bölümüyle ekranlara gelecek. O Ses Türkiye jürileri Ebru Gündeş, Hadise, Murat Boz ve Gökhan-Hakan Özoğuz’u bu yılbaşı akşamında büyük sürprizler bekliyor. Jüri üyeleri bu sefer birbirinden ünlü isimler için dönecek. O Ses Türkiye yılbaşı özel programıyla Perşembe akşamı 19.30’da TV8’de.O SES TÜRKİYE’YE ÜNLÜ AKIMI!
Sahnede bu kez yarışmacılar değil birbirinden ünlü isimler yarışacak. Emre Kınay, Barış Falay, Ezgi Mola, Erkan Can, Hidayet Türkoğlu, Turabi, Burcu Kıratlı, Bülent Emrah Parlak, Aras Bulut İynemli, Seda Bakan, Zafer Algöz, Tümer Metin, Hande Subaşı, Gürkan Uygun, Aslı Enver, Alina Boz & Leyla Tanlar sahneye çıkıp en sevdikleri şarkıları söyleyecek.
Ayrıca “İsyan” şarkısı yorumuyla izleyicilerin beğenisini kazanan Ahmet Parlak’ta sahende yer alacak. O Ses Türkiye’de yarışmacıların heyecanını “Turuncu Oda”da paylaşacak isim Özge Özpirinçci olacak.

3 ADAM KAHKAHALARA BOĞACAK!

O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümünde süprizler bitmiyor! 3 Adam, özel şovu ve skeçleri ile yılbaşı gecesi izleyenleri kahkahalara boğacak. Birbirinden ünlü isimlerin sahne performanslarına tanıklık edeceğiniz “O Ses Türkiye Yılbaşı Özel” müzik, kahkaha ve birbirinden özel şovlar ile izleyiceleri ekrana kitleyecek! kaynak cnnturk
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top