Anasayfa / Magazin / O gözde çift ayrıldı mı?

O gözde çift ayrıldı mı?


Birlikte Afrika’ya bile tatile giden çok ünlü çift hakkında bomba gibi ayrılık iddiaları ortalığı kasıp kavuruyor. Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinççi çiftine ne oldu naza mı değdi? Bir kaç gün içerisinde gerçek ortaya çıkacaktır. Bu bomba ayrılık haberi ortalığı kasıp kavuruyor.

Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinçci ayrıldı iddiaları ortalığı karıştırdı. Uzun süredir birlikte olan sevgililer bu günlerde ayrı takılmaya başlayınca ayrılık dedikoduları ayyuka çıktı.

Yıllardır süren aşklarıyla magazin dünyasının en gözde çiftlerinden biri olan Özge Özpirinçci ile Engin Altan Düzyatan arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Haftalardır yan yana görüntü vermeyen ünlü çift, bayramda da bir araya gelmedi.

Engin Altan Düzyatan, tüm bayramı anne ve babası ile şehir dışından gelen akrabalarıyla geçirdi. Düzyatan’ın önceki akşamki aile yemeğine sevgilisinin katılmaması da ikili arasında son dönemde çıkan “ayrılık” dedikodularını güçlen dirdi.

TAKİBİ DE BIRAKTI!

Güzel oyuncunun, aktif olarak kullandığı instagramdan hesabından Engin Altan Düzyatan’ı takip etmeyi bırakması da akılları karıştırdı.

ÖZGE ÖZPİRİNÇÇİ KİMDİR?

Özge Özpirinçci (d. 1 Nisan 1986, İstanbul), Türk reklam ve dizi oyuncusu.
İlkokul ve ortaokulu İstanbulda okudu. Lise eğitiminde AFS programı ile bir yıl Amerika Birleşik Devletleri’nde okudu.
Daha sonra Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri bölümünden 2008 yılında mezun oldu.Annesi İngilizce öğretmenidir. İlk olarak Cesaretin Var mı Aşka ve Kavak Yelleri dizilerinde oynadı.

Ayrıca Eti Browni ve Algida Cornetto reklamlarında da oynamıştır.

Şirin yüzü ve sempatik oyunculuğu ile iyi iş çıkaran genç oyuncu Kavak Yelleri dizisinde uçuk kaçık ama bir o kadar da duyarlı kanser hastası bir kız olan Ada’yı canlandırmaktaydı. Bu dizide sadece beş bölüm oynadı.

Show Tv’de yayınlanan duygusal, dram gençlik dizisi Melekler Korusun’da İpek Taşkır adlı üniversite öğrencisi bir karakteri başarıyla oynadı. Dizi 73. Bölümü ile son kez ekranlarda görüldü.

Özpirinçci, ayrıca 2010 yılında vizyona giren Zülfü Livaneli’nin yönettiği Veda filminde Fikriye Hanım karakterini oynamıştır.
Ayrıca 2010 ‘da Show Tv kanalında yayınlanan ve 11. Bölümü ile yayınından Kaldırılan Deli Saraylı isimli dizide altı dil bilen “Dilruba” karakterini canlandırmaktaydı.

Anadolu Kartalları filminde Üstteğmen Ayşe Dinçer’i canlandırdı.
ATV’de yayınlanan Al Yazmalım dizisinde ise baş rol olan Asiye karakterini oynamıştır ve TRT Okul’da yayınlanan Toplu Hayat adlı programda sunuculuk yaptı.

Kayıp filminde de rol almıştır.
12.04.2013 tarihinde Engin Altan Düzyatan ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımlarını atmışlardır.
kaynak spothaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top