Anasayfa / Gündem / ‘O benim canımdı’

‘O benim canımdı’


MARDİN’in Nusaybin İlçesi’nde sürdürülen operasyonlar sırasında şehit olan 25 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Serdar Yıldırım’ın eşi Yasemin Yıldırım, “O değildir. O benim canımdı. Can neredesin?” diye gözyaşı döküp, tabuta sarılarak vedalaştı.

haber detay h258500971392_2

Şehit Serdar Yıldırım’ın cenazesi, akşam saatlerinde konulduğu Asker Hastanesi’nden törenle alınarak konvoy eşliğinde PTT Evleri Mahallesi’ndeki evine getirildi. Cenazenin evine gelmesi beklenirken aynı zamanda teyzesinin kızı olan 2 yıllık eşi Yasemin Yıldırım’ın “O değildir. O benim canımdı. Can neredesin?” sözleri çevrede bulunanların gözyaşlarına boğulmasına neden oldu.

Şehit Serdar Yıldırım’ın cenazesi gözyaşları ve tekbirler eşliğinde karşıladı. Cenaze aracındaki tabutuna Mardin’in Kızıltepe İlçesi’nde vatani görevini yapan kardeşi Sercan ve operasyon sırasında yanında bulunan askerler eşlik etti. Baba Halil, anne Teslime, eşi Yasemin ile kardeşleri şehidin Türk bayrağına sarılı tabutunu öperek gözyaşı döktü.

Jandarma Uzman Çavuş Serdar Yıldırım’ın cenazesi, toprağa verilmek üzere Aladağ İlçesi’nin Boztahta Mahallesi’ne götürüldü.

TOPRAĞA VERİLDİ
haber detay h67887445656
Jandarma Uzman Çavuş Serdar Yıldırım için Aladağ İlçesi’nin Boztahta Mahallesi Mezarlığı’nda tören düzenlendi. Törene, Adana Valisi Mustafa Büyük, milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı MHP’li Hüseyin Sözlü, askeri ve mülki erkan, şehidin ailesi, yakınları ve vatandaşların katıldı. İl Müftüsü Arif Gökçe’nin cenaze namazını kıldırmasının ardından Serdar Yıldırım, gözyaşları arasında toprağa verildi. kaynak haberlerSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top