Anasayfa / Magazin / Nur topu gibi bir oğlu oldu!

Nur topu gibi bir oğlu oldu!


Geçtiğimiz yaz ayında iş adamı sevgilisi Bedri Güntay ile dünya evine giren Pelin Karahan dün gece oğlunu kucağına aldı. Aylardır bebeğini kucağına alacağı günü bekleyen Pelin Karahan oğlun Ali Demir adını verdi. Pelin Karahan’ın doğumunun ardından kaldığı hastane ünlü akınına uğradı.

nur topu gibi bir oglu oldu

Bedri Güntay ile yaz ayında nikah masasına oturan Pelin Karahan dün gece doğum yaptı. Aylardır beklediği bebeğini kucağına alan Pelin Karahan’ın doğum yaptığı hastaneye pek çok ünlü isim ziyarete geldi. Pelin Karahan ve eşi Bedri Güntay erkek bebeklerine Ali Demir ismini verdiler.

Güzel oyuncu Pelin Karahan dün gece doğum yaptı! Geçtiğimiz yaz ayında iş adamı Bedri Güntay ile 5 aylık hamile iken evlenmişti. Ünlü iş adamı ile evlenen Pelin Karahan dün gece bir erkek bebek dünyaya getirdi. Pelin Karahan oğluna Ali Demir adını verdi. Pelin Karahan’ı doğumunun ardından pek çok ünlü isim hastanede ziyaret etti.

Pelin Karahan’ın doğumunun ardından ünlü arkadaşları hastaneye koştu. Ziyaretçiler arasında eski rol arkadaşı Merve Boluğur da yer alıyor. Boluğur, Pelin Karahan’ın eşi Bedri Güntay ile çektiği selfie’yi “Yılın babası. Gözler doldu. Çok mutlu olun” diye paylaştı. Haberi duyan Pelin Karahan’ın takipçileri de sosyal medyadan mesaj yağdırdı.

Doğuma son iki ay kala yaptığı açıklama ile herkesi şaşırtan Karahan, daha ilki doğmadan ikinci bebeğin planlarını yapmaya başladıklarının sinyalini verdi: “Bence ikincisi de erkek olacak, içime öyle doğuyor!

PELİN KARAHAN KİMDİR?
pelin karahan dogum yapti 5132665
Vildan Pelin Karahan Güntay (d. 6 Ekim 1984), Türk oyuncu ve sunucu. Karahan, İlkokulu Arı Koleji’nde okudu. Ortaokulun bir bölümünü Ankara Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu’nda ve Ödemiş İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Ankara Sokullu Mehmet Paşa Lisesi’nden başarıyla mezun oldu. Anadolu Üniversitesi Turizm İşletme’den mezun oldu. Karahan, okul yıllarında çeşitli faaliyetlere büyük katılım gösterdi. İstanbul’a çalışmak için geldiğinde ek iş olarak çalışmak için Erberk Ajans’a kaydoldu. Bu ajans aracılığıyla Çağan Irmak ile Demirdöküm reklam filmini çekti. Daha sonra Kavak Yelleri dizisinin seçmelerine katıldı ve Aslı rolüne seçildi.Bu reklamların devamıda geldi. Nestle Kit-Kat, Coca Cola Light, Ülker Royal Golf, Yedigün, Carrefour, Penti,Komili Şampuan, İpana reklam filmlerinde de oynadı. Şu sıralar Muhteşem Yüzyıl adlı dizide Mihrimah Sultan’ı canlandırdı.

TRT okul hayvan bakımı programı “Bir evde” programını sundu. kaynak teknokule
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top