Anasayfa / Magazin / Nur Bozar anne oldu!

Nur Bozar anne oldu!


Bu Tarz Benim yarışmasıyla ünlenen Nur Bozar anne oldu. Dönemin en çok konuşulan programı Bu Tarz Benim yarışmasında dikkat çeken yarışmacı Nur Bozar yakın zamanda iş adamı Gökhan Şener ile dünya evine girmişti. Peki Nur Bozar kimdir?

haber detay h86744565466363

‘Bu Tarz Benim’ Yarışmasıyla ünlenen Nur Bozar doğum yaptı. Doğum yaptıktan sonra eşi ve bebeğiyle olan bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Bozar fotoğrafın altına, ‘Rabbime şükürler olsun Kumsalımıza sağlıkla kavuştuk..’ notunu düştü.

Bozar’ın takipçileri fotoğrafa yüzlerce yorum yaptı.
haber detay h554656448294
NUR BOZAR KİMDİR?

1990 tarihinde doğan Nur Bozar 25 yaşındadır. Üniversite öğrencisi ve ayrıca mankenlik / oyunculuk yapıyor. 2009’da Best Model yarışmasına katıldı, dereceye giremedi. 2012 Miss Turkey yarışmasında “Basın güzeli” seçilen güzel manken ve model Babutsa’nın “Yanayım Yanayım” adlı şarkısının video klibinde de rol almıştır.
haber detay h8756485656465
2014 yılında Bu Tarz Benim yarışmasına katıldı. Nur Bozar, yarışmada yaşadığı polemiklerle ve Türkan Şoray’a benzetilmesiyle dikkat çekti. Yarışma konseptine uygun giyinmeyen Nur Bozar’ın elenmeyi istemesi çok farklı iddiaları gündeme getirdi. Jürinin yanı sıra yarışmacılara da çok sayıda teklifler gelmeye başladı. Yarışmacılar arasında en çok dikkat çeken isim olan Nur Bozar, gelen teklifleri değerlendirmek için ‘Bu Tarz Benim’ den elenmişti.

Ekranların sevilen yarışma programı eski isimi ile Bu Tarz Benim’de güzelliği ile çok konuşulan Nur Bozar sevgilisi Gökhan Şener ile 19 Nisan 2015’te dünya evine girdi. Katıldığı Bu Tarz Benim yarışma programıyla yıldızı parlayan Nur Bozar şimdilerde ise anne olmanın sevincini yaşıyor.

NUR BOZAR’IN EŞİ KİMDİR?

Nur Bozar’ın eşi Gökhan Şener Ümraniye Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Ege Üniversitesi’nde yüksek öğretimini tamamlamış ve şuanda gıda sektörü ile ilgilenmektedir. kaynak milliyet
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top