Anasayfa / Teknoloji / Nokia Lumia 825 Geliyor!

Nokia Lumia 825 Geliyor!


Geçtiğimiz dönemde Nokia Lumia 830 adında çıkarılacak bir akıllı telefon hakkında haberler yapılmıştı. Bu haberler doğru fakat telefonun adı ise Nokia Lumia 825 olacak.

noklia lumia 825 manset

Nokia’nın yeni Windows Phone 8 işletim sistemine sahip olacak yeni akıllı telefonu Lumia 825, bir önceki model olan Lumia 820’nin güncellenmiş modeli olacak. Donanım açısından biraz daha güçlendirilecek ürün kullanıcılara farklı bir seçenek sunmak için çıkartılıyor. Çünkü Lumia 920 ve Lumia 820 arasında konumlandırılmış bir akıllı telefon yok ve Nokia bu aralıktaki kullanıcıları kaybetmek istemiyor. Bu sebeple 820 modelini biraz daha güçlendirerek Lumia 825 Şubat ayında kullanıcılar ile buluşacak.

nokia lumia yandex

Fiyat konusunda henüz bir açıklama yapılmamış olsa da, yeni ürünün 16 GB ve 8 GB’lık modeller ile kullanıcıların beğenisine sunulacağı tahmin ediliyor. Eski modele göre daha dayanıklı olan ClearBlack OLED ekran ile sunulacak ürünün belleği ise 1 GB’a yükseltilecek. Nokia Lumia 825 modelinde Qualcomm S4 Dual-Core 1.5GHz işlemci kullanılması bekleniyor. Bu ek olarak akıllı telefon üzerinde PureMotion teknolojisi de kullanacak. Ürünün fiyatı konusunda ise henüz bir bilgi yok. kaynak scrollSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top