Anasayfa / Teknoloji / Nissan GT-R Nismo F1 Vites serseri ve agresif!

Nissan GT-R Nismo F1 Vites serseri ve agresif!


R35 kodlu Godzilla GT-R 2017 yılı için makyajlandı! New York Auto Show’da tanıtılan 2017 GT-R sert ve agresif görüntüsü ile kendine hayran bırakmaya yetiyor. Güncelliğini yitirmesi istenen araba bir kaç kez rötuşlandı.

Nissan GT-R Nismo R35 kodlu Godzilla GT-R 2017 yılı için makyajlandı! New York Auto Show’da tanıtılan 2017 GT-R sert ve agresif görüntüsü ile kendine hayran bırakmaya yetiyor. Güncelliğini yitirmesi istenen araba bir kaç kez rötuşlandı.

Motor soğutmasına önem veren Nissan V şeklindeki ızgarası ile karşımızda, alt kısıma keskin lip ekleyen Nissan, arabanın sert bir görünüm kazanmasını sağlamış. Yanlarda ıgranın tamamlayıcısı gibi görünen yan ızgaralar arabaya bir bütünlük katmış. Marşğiyeli genişleten firma aracın hava akışının artmasını sağlayarak daha fazla performas hedeflemiş, bu değişimi arka tamponda da görmek mümkün!

İç dizayn yeniden yapılandırılmış ve daha konforlu hale getirilmiş. Konsol ve devamında yer alan Nappa derisi araca bambaşka bir hava katmış. Nissan 2017 GT-R’da daha hafif ve daha konforlu ön koltuklara yer vermiş. Bilgi ekranı oldukça geniş olan araçta 8 inç oldukça iyi görünüyor. Direksiyonda bulunan vites kulakçıkları (F1) daha rahat kullanım imkanı sunuyor.
2016-nissan-gtr-sports-car-driver-configuration-display-system-large
Nissan GT-R Nismo’nun motor kısmında da değişikliğe giden Nissan, 3.8L twin-turbo V6 motorun gücünü 20 beygir arttırarak aracı 565 beygir güce ve 633Nm torka ulaştırmış. Aracın güç artışına ulaşmak için aracın ateşleme zamanlamalarında ve turbo basıncında düzenlemelere gidilmiş. Nissan GT-R Nismo Motora yapılan iyileştirmenin devamında aracın 6 ileri çift kavramalı şanzımanı da vites geçişlerinde daha sessiz ve daha yumuşak hale getirmiş. İkonik sesiyle tanınan GT-R’ın titanyum egzoz sistemi de hızlanmalarda daha güzel bir ses ortaya çıkması yönünden geliştirilmiş.

Aracın süspansiyon sistemi de iyileştirilmiş, Nissan GT-R Nismo yol tutuşu konusunda kendini kanıtlamış. Araç Pist koşullarına ve günlük hayata göre değişiklik gösteren süspansiyon sistemi GT-R’ın en keskin köşelerden bile rahatlıkla dönmesini sağlarken günlük kullanımda da aracın şu ana kadarki en konforlu versiyon haline gelmesini sağlamış.
Nissan-GTR-Godzilla-artik-daha-hizli-ve-daha-agresif83397_4
2017 model makyajlı GT-R’ın yeni metalik turuncu renk seçeneğide oldukça iddialı olmuş! kaynak zuhoo
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top