Anasayfa / Teknoloji / Nexus Telefonları HTC Üretecek!

Nexus Telefonları HTC Üretecek!


Google’ın Android işletim sisteminin ilk günlerinden beri sürdürdüğü Nexus programı, ortaya çıkan raporlara göre 3 yıl boyunca HTC’ye emanet.

haber detay h86774684664

Google’ın uzun bir süredir devam ettirdiği Nexus programı hakkında birçok söylenti ortaya atıldı.

En son Huawei ve LG tarafından üretilen Nexus telefonların bir daha üretilmeyeceği ve Nexus programının sonlandırılacağına dair iddialar ortaya atılırken yeni ortaya çıkan bir rapor tüm bu söylentilere son verdi.
HTC ile Google 3 Yıllık Anlaşma İmzaladı

Ortaya çıkan son iddialara göre Nexus cihazlarını HTC’nin üreteceği konuşulurken, yeni gelen bir raporla beraber HTC önümüzdeki 3 yıl boyunca Nexus cihazların üreticisi olacağı kesinleşti.

Uzun dönemli ilk Nexus iş ortaklı olarak dikkat çeken HTC ile Google arasındaki bu anlaşma, sadece akıllı telefonları kapsıyor.

Tabletlerle alakalı hiçbir ibarenin geçmediği rapor, Google’ın tablet üretimi konusunda başka üreticilerle çalışabileceğini de gösteriyor.

Zor günler geçiren HTC için bir yardım eli olarak görebileceğimiz Nexus cihazlar içinse, HTC’nin bu yıl 5 inçlik ve 5.5 inçlik iki farklı cihazla karşımıza çıkacağı söyleniyor. Yeni gelişmeler yaşandıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz. kaynak shiftdeleteSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top