Anasayfa / Magazin / Nejat İşler İstanbul’a getirildi

Nejat İşler İstanbul’a getirildi


Bodrum’da yoğun bakımda tedavi gören ünlü oyuncu Nejat İşler, ambulans uçakla İstanbul’a getirildi. İşler’in tedavisine İstanbul’da devam edilecek.

Ünlü oyuncu Nejat İşler geçtiğimiz Cuma gecesi rahatsızlanınca Bodrum’da yoğun bakımda tedavi altına alınmıştı. Solunum cihazına bağlı olarak tedavisi sürdürülen İşler’in İstanbul’a sevkine karar verildi.

Ünlü oyuncu sabah saatlerinde ambulans uçakla İstanbul’a sevk edildi. İşler’i taşıyan ambulans uçak saat 09.30 sıralarında Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş yaptı. Ambulansa alınan ülü oyuncu, Maslak Acıbadem Hastanesi’ne getirildi.

Gazetecileri atlatmak için iki ambulans aynı anda hastaneye geldi. Ambulanslardan biri acil kapısına yönelirken, bu sırada İşler’in içinde bulunduğu diğer ambulans ise otoparkın içine girdi. İşler otoparkta ambulanstan indirilerek hastaneye alındı. Ünlü oyuncunun tedavisine Maslak Acıbadem Hastanesi’nde devam edilecek.

Doktorları geçtiğimiz gün sanatçının tedavisine Bodrum’da devam edilmesi yönünde karar verildiğini duyurmuştu. Bu sebeple İşler’in ani bir kararla İstanbul’a sevk edilmesi soru işaretine yol açtı.
Hayati riski devam eden sanatçının durumunun ağırlaştığı öne sürüldü. Hastane yetkilileri ise konu hakkında bir açıklama yapmadı.

İŞTE UÇUŞ BİLGİLERİNİN DE YER ALDIĞI O BELGE

kaynak milliyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top