Anasayfa / Magazin / Neden bu kadar ünlüyüm bilmiyorum!

Neden bu kadar ünlüyüm bilmiyorum!


Dünyada ”Gangnam Style” şarkısıyla izlenme rekorları kıran Güney Koreli rapçi Park Jae-Sang (PSY), ”Şarkıyı yaptığımda bu kadar ünlü olacağımı düşünmedim.

psy istanbula geldi

Hala neden bu kadar ünlü olduğumun farkında değilim. Ünlü olmak için ekstra bir çaba göstermedim” dedi.
Dünyada ”Gangnam Style” şarkısıyla izlenme rekorları kıran Güney Koreli rapçi Park Jae-Sang (PSY), şarkının Youtube’daki müzik videosunu en fazla izleyen ülkeler arasında Türkiye’nin üçüncü sırada yer aldığını belirterek, ”Şarkıyı yaptığımda bu kadar ünlü olacağımı düşünmedim. Hala neden bu kadar ünlü olduğumun farkında değilim. Ünlü olmak için ekstra bir çaba göstermedim” dedi.

İstanbul Blue Night Festivali kapsamında yarın akşam Tepebaşı’nda Türkiye’deki hayranlarıyla buluşacak olan PSY, kaldığı Pera Palas Oteli’nde basın toplantısı düzenledi.

PSY’DEN İSTANBUL’A ÖZEL GANGNAM

Türkiye’ye ve İstanbul’a ilk kez geldiğini belirten PSY, Türkiye ile Kore arasında kardeşlik bağlarının çok güçlü olduğunu vurguladı. PSY, ”Youtube’daki müzik videomu en fazla izleyen ülkeler arasında Türkiye üçüncü sırada. Sıralamada, ABD, Tayland, Türkiye ilk üç sırada yer alırken, Kore dördüncü sırada” diye konuştu.

haber detay 20130220

PSY, ”Böyle bir başarıyı bekliyor muydunuz?” sorusuna, ”Zaten ülkemde çok mutluydum. Şarkıyı yaptığımda bu kadar ünlü olacağımı düşünmedim. Hala neden bu kadar ünlü olduğumun farkında değilim. Ünlü olmak için ekstra bir çaba göstermedim” karşılığını verdi.

Ünlü olmasının özel nedenini bilmediğini dile getiren PSY, bunun, dansındaki ”seksi” hareketlerden kaynaklanmış olabileceğini söyledi.

PSY, Nisan ayında yeni bir single çıkaracağını belirterek, ”Yeni bir Gangnam Style dansıyla karşınıza çıkabilirim” dedi.

Daha önce 5 albüm çıkardığını, ”Gangnam Style”ın altıncı albümünde çıkan bir dans ve şarkı olduğunu ifade eden PSY, ”Gangnam Style çıkmadan önce ‘Nasıl bir dans olabilir?’ diye tasarlarken, at şeklinde bir dansın eğlenceli olacağını düşündüm” diye konuştu.

PSY, sosyal medya sayesinde şarkının izlenme oranının ne kadar artabileceğinin ve yaygınlaşabileceğinin görüldüğünü belirtti.

Ünlü şarkıcı, dün akşam havalimanından otele gelirken çok şaşırdığını ifade ederek, ”Havalimanından itibaren karşılaştığım yoğun ilgiden dolayı bu ülkede çok sevildiğimi anladım. Çok tanındığım için etrafa çok bakamayacağım. Otelde dinlenip, işimi yapıp, ülkeme dönmeyi planlıyorum” dedi.

PSY, ”Harlem shake” dansını deneyip denemediğine ilişkin bir soru üzerine, ”Herkesin günlük hayatında bu dansı yaptığını” kaydetti.

Türkiye’de bildiği bir şarkıcı bulunmadığını kaydeden PSY, twit atacağını ifade ederek, salondaki gazetecilerle fotoğrafını çekti.

”FAHRİ HEMŞEHRİLİK BERATI”

Güney Koreli şarkıcı, toplantının ardından Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ile görüştü. Demircan, PSY’ye ”Fahri Hemşehrilik Beratı”, ”Beyoğlu’nun Tarihi Mekanları” kitabı ve Galata Kulesi heykeli hediye etti. kaynak sabah
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top