Anasayfa / Magazin / Necla’dan şok itiraf!

Necla’dan şok itiraf!


Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün ekranlara geliyor. Müge Anlı’nın sunumu ile kayıplar bulunuyor, gizemli cinayetler çözülüyor. ATV’nin en sevilen yapımlarından biri olan program yüksek reytinglere sahip.

Müge Anlı’nın ve stüdyodaki uzman kişilerin programı sunumu oldukça beğeniliyor. Program saat 10.00 ile 13.00 arasında ekranlara geliyor.

Son günlerde en çok konuşulan konulardan biri olan Fatma Demir Cinayeti’nde şok gelişme yaşandı. Necla Demir öyle bir şeyi ağzından kaçırdı ki! Fatma Demir’in katili kim, Müge Anlı 25 Mayıs 2017 son yeni bölümde neler oldu

MÜGE ANLI 25 MAYIS 2017 NECLA AĞZINDAN KAÇIRDI!
Fatma Demir’in kaybolduğu gün Güladiye’nin bulunduğunu söylediği tarladan yapılan çekimin kaydı yapıldı. Abdullah Demir, Fatma Demir’in eşyalarının bulunduğu tarlaya gitti. Program ekibi ise Güladiye’nin çalıştığı tarlaya gittiler. O dönemde mısır ekili olduğu için bir şey toplarken tarladaki kişi görülemeyebilir ancak kafayı kaldırıldığı anda görülebilir. Tarlanın her yerinden Fatma Demir’in eşyalarının bulunduğu yer görülebiliyor. Ayrıca ses duyulup duyulmadığı da kontrol edildi ve sesin de net olarak duyulduğu anlaşıldı.

Samsun’a gidip keşif yapan Şevki Bey de duyulabileceğini doğruladı. Müge Anlı “bu kadın hiç mi bağırmadı? Nasıl kimse duymadı” dedi. Havva “benim annemin ayağında naylon çorap vardı. Tarlada boğuşma olsa çorabı yırtılırdı. Annemin çorabında hiçbir yırtık yok” dedi. Fatma Demir bulunduğunda çenesi bağlıymış. Çenesi düşmesin diye toplanmış! Müge Anlı, “Bu şekilde olaylar öldüren kişi akrabadan biri olunca gerçekleşiyor” dedi. Şevki Bey, “tarlada öldürülüp bir yere taşınsa çenesi bağlanmaz. Evden çıkmadan başına böyle bir iş geldiğini düşünüyorum” dedi. Necla’nın programda“Eğer kavga sonunda intihar kelimesini kullanmasaydı, biz de bunu yapmazdık” dediği görüntüler yayınlandı. Müge Anlı, burada neyi anlatmaya çalıştığını sordu. Necla şu anda olayları en başından anlatıyor.

MÜGE ANLI 24 MAYIS 2017 NELER YAŞANDI?
Ali Akyol programa katıldı. Bu programda tekrar o gün herkesin yaşadıkları tek tek ele alındı ve bunlar tahtaya yazıldı. Müge Anlı, “Aslında o sabah herkesin birbirini gördüğünü ama Fatma Demir sorulduğunda kimsenin görmediğini ve bunu da anlayamadığını” söyledi. Güladiye’nin babası ile yapılan röportaj yayınlandı. O gün saat kaçta neler yaptığını anlattı.Fatma Demir’i o gün hiç görmediğini söyledi. Necla ve Güladiye tam babasının oradan geçtiği 7.30’da arkadaşlarının Fatma Demir’i orada gördüğünü söylemişlerdi. Fakat babası görmediğini söyledi. Güladiye daha sonra babası gittikten sonra Fatma Demir’i gördüğünü söyledi. Yani babası dönene kadar Fatma Demir’in gittiğini aktardı. Müge Anlı, daha sonra babası gelmeden Fatma Demir’in yaptığı şeyler için çok az zaman kaldığını yani babası gelmende bunları yapmasının imkansız olduğunu söyledi. Necmiye o sırada Fatma hanım ve Güladiye’yi tarlada gördüğünü söylemiş. Anlı, Fatma hanımın öldürüldüğü gün onun sesinin kimsenin duymamasını anlayamadığını belirtti. Peki Fatma Demir nerede ve saat kaçta öldürüldü, neden onu kimse görmedi?
kaynak star
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top