Anasayfa / Gündem / “Ne gördüm ne duydum”

“Ne gördüm ne duydum”


Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde bir otomobil, park halindeyken kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce gelin arabası gibi süslendi. Sabah saatlerinde çocuğunu okula götürmek üzere evinden çıkan araç sahibi Coşkun Aydın, otomobilini gördüğünde şaşkına döndü.

haber detay h8646456365

Elbistan’a bağlı Kızılcaoba Mahallesi’nde ikamet eden 39 yaşındaki Coşkun Aydın, eşine az rastlanır ilginç bir şakayla karşılaştı. Aydın, Elbistan’da gündüz işlerini bitirdikten sonra akşam saatlerinde 46 VF 488 plakalı otomobilini evinin önüne park etti.

Sabah saatlerinde çocuğunu okula götürmek üzere evinden çıkan Aydın, akşam park ettiği aracının gelin arabası gibi süslendiğini hatta kaputuna gül bile konulduğunu görünce şoke oldu. Hemen aracını kontrol eden Aydın, otomobilin yerinden kımıldatılmadığını anlasa da olan bitene bir türlü anlam veremedi.

“Ne gördüm ne duydum”
Kısa süreli şaşkınlığın ardından gelin arabasına çevrilen otomobilindeki süsleri çıkaran Aydın, “Sabah çocuğumu okula götürmek için evden çıktım. Arabama baktığımda ise gördüklerime inanamadım. Kim yapmış bilmiyorum ama evimin önünde duran otomobilimi gelin arabası gibi süslemişler. Arabam yerinden kımıldamamış. Gece birileri gelip bu süsleri yerleştirmiş gitmiş. Birisi şaka yapmak istemiş. Daha önce şaka için birinin otomobilinin gelin arabası gibi süslendiğini ne gördüm ne duydum. Herhalde ilk kez ben yaşadım bu olayı” dedi.

Yaklaşık 1 hafta önce çalışmak için gittiği Rusya’dan memleketine döndüğünü belirten Coşkun Aydın, “1 hafta önce Rusya’dan döndüm. Otomobilimi de benden başka kimse kullanmaz. Artık kimse bunu yapanlar gece süslemişler. Gül bırakmışlar, süs bağlamışlar. Gelin arabasına benzesin diye de epeyce özenmişler. Ben bir anlam veremedim. Arabada bir not falan da yoktu. Herkesin arabasına ‘beni yıka yazarlar’ benimkini ise gelin arabası yapmışlar” ifadelerini kullandı. kaynak yenisafakSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top