Anasayfa / Magazin / Muhteşem Yüzyıl’a OLAY transfer !!

Muhteşem Yüzyıl’a OLAY transfer !!


Star Tv ekranlarında her hafta izleyici rekorları kıran dizi olan Muhteşem Yüzyıl dizisine Şehzade Mustafayı korumakla görevli Kara Ahmed Paşa isimli transfer dahil oldu.

Bu haberimizde, Başarılı oyuncu Yetkin Dikinciler Star Tv’de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisiyle ekranlarda olacak. Yetkin Dikinciler’in dizideki rolü ise Fatma Sultan’ın eşi ve Veziri Azam olarak dizide boy gösterecek.
Yetkin Dikinciler’in performansı ise merak konusu oldu.

Fatma Sultan’la gerçekten aşk yaşayacaklar mı? Muhteşem Yüzyıl dizisine yeni soluk yeni bir yüz geliyor. Kanuni Sultan Süleyman’ın kızkardeşi, Meltem Cumbul’un canlandırdığı Fatma Sultan ile evlenerek ‘damat’ ünvanını alan Ahmed Paşa, Şehzade Mustafa’nın arkasındaki yapıyı çözme girişimlerinde de kilit rol oynayacak. Diğer yandan Fatma Sultan’a da aşk besleyen Ahmed Paşa, onun isteğiyle Mustafa’yı korumaya çalışacak. Yapımını TIMS Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ’nın yaptığı ‘ Muhteşem Yüzyıl ’ bu sezon sona erecek.

Ünlü oyuncu Yetkin Dikinciler, Kara Ahmet Paşa rolüyle Muhteşem Yüzyıl dizisine katıldı.

Muhteşem Yüzyıl dizisine bir ünlü oyuncu daha katıldı. Diziye, daha önce Bizim Yenge ve Merhaba Hayat gibi dizilerde rol alan başarılı oyuncu Yetkin Dikinciler dahil oldu. Dikinciler dizide Kara Ahmed Paşa rolünü canlandıracak.
Muhteşem Yüzyıl’da Rüstem Paşa’nın Vezir-i azamlık’tan ayrılmasından sonra yerine Yetkin Dikinciler’in canlandıracağı Kara Ahmed Paşa getirilecek. Kara Ahmed Paşa, Meltem Cumbul’un canlandırdığı Fatma Sultan’la evlenecek.
İlerleyen bölümlerde Hürrem Sultan, Rüstem Paşa ve Mihrimah Sultan, Kara Ahmed Paşa’nın Vezir-i azamlık’tan alınması için kumpaslar kuracak.

Öte yandan sizlere Muhteşem Yüzyıl dizisi hakkında tüm ayrıntıları ve detaylşarı ise ilerleyen bölümlerimizde yine aktarmayı sürdüreceğiz. kaynak kirikhanSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top