Anasayfa / Magazin / MÜGE ANLI’NIN SÜRPRİZ KONUĞU

MÜGE ANLI’NIN SÜRPRİZ KONUĞU


müge anlı

Müge Anlı ile Tatlı Sert’e 3 Mayıs 2016 Salı günkü yayına Facebook’taki Müge Anlı Fan Sayfasının yöneticilerinden Dincer  katıldı.

“MÜGE ANLI’NIN SÜRPRİZ KONUĞU”
Atv’de haftaiçi her gün yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugün sürpriz bir konuğu vardı. Sosyal medyada yer almadığını belirten Müge Anlı’nın takipçilerini bir araya toplamak amacıyla Facebook’ta Fan Sayfası kurduklarını belirten Dincer, sosyal medyada Müge Anlı ile ilgili büyük bir boşluk olduğunu ve bu boşluğu yanlış kişilerin doldurmaması için önayak olduklarını belirtti. Bunun için çok fazla emek harcadıklarını ve başarılı olduklarını söyleyen Dincer, “Sizi başarıyla temsil ettiğimize inanıyorum.” dedi.

“FACEBOOK’TAKİ EN BÜYÜK VE EN AKTİF FAN SAYFASIYIZ”
Sosyal medyanın apayrı bir platform olduğunu söyleyen Dincer, “Şu anda 1 milyon 170 bin kişiyiz. Facebook’taki en büyük ve en aktif fan sayfasıyız. Onu da gururla söylüyorum.” dedi.

“BEN TAKİP EDİYORUM”
Sosyal medyada bulunmadığını belirten Müge Anlı, “Benim şahsi bir sitem yok. Bu ne demek? Yani sosyal medyada benim adımla yayınlanan hiçbir şeyin benimle ilgisi yok. Ama bu boşluğu saygılı, sevgili ve doğru bir şekilde doldurduğunuz için size teşekkür ediyorum. Ben takip etmeye çalışıyorum. Pırıl pırıl gençler, iyi ki varsınız. Teşekkür ediyorum.” dedi.

 
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top