Anasayfa / Gündem / Müge Anlı’nın programında 4’üncü cinayet itirafı

Müge Anlı’nın programında 4’üncü cinayet itirafı


Müge Anlı, Himmet Okatan cinayeti ile ilgili sonuca ulaştı. Canlı yayına katılan Süleyman Kurt, Himmet Okatan cinayetini akrabası Yusuf Sipahi’nin işlediğini iddia etti. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı bu itiraf ile canlı yayında 4. cinayet itirafına tanıklık etti.

haber-detay-h68207446505614

11 Yıldır ekranlarda yer alan ve kendi yayın kuşağında zirvede yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert, başarılı yayınlarına bir yenisini daha ekledi. Himmet Okatan’ın eski eşinin canlı yayına katılarak Himmet Okatan’ın katil ya da katillerini aramasıyla başladı.

Müge Anlı ve ekibinin titiz çalışması sonucunda canlı yayında itiraf gecikmedi. Himmet Okatan cinayeti ile ilgili farklı isimlerin suçlanmasından dolayı rahatsızlık duyduğunu belirten Süleyman Kurt, Himmet Okatan’ı Yusuf Sipahi’nin öldürdüğünü ve bunu kendisine daha önce anlattığını açıkladı. Cinayetin ardından Yusuf Sipahi’nin kendisinden araba istediğini belirten Süleyman Kurt, bana cinayeti arabayı isterken itiraf etti dedi.Himmet Okatan’ın Yusuf Sipahi tarafından boğularak öldürüldüğünü iddia eden Süleyman Kurt, stüdyodaki herkesin ve izleyenlerin kanını dondurdu.

Yusuf Sipahi Gözaltına Alındı
Yusuf Sipahi canlı yayında gelen itirafın ardından Jandarma tarafından gözaltına alındı. Gözaltına alınması sırasında rahat tavırları ile dikkat çeken Yusuf Sipahi, Himmet Okatan cinayetini kendisinin değil Süleyman Kurt’un işlediğini iddia etti. İfadesine başvurulmak üzere Jandarma tarafından gözaltına alınan Yusuf Sipahi’nin sonrasında Süleyman Kurt’ta gözaltına alındı.

Süleyman Kurt Gözaltına Alındı
Müge Anlı’nın canlı yayınında cinayeti itiraf eden Süleyman Kurt, stüdyoya gelen polisler tarafından gözaltına alındı. Bahçelievler’e bağlı polis memurları tarafından gözaltına alınan Süleyman Kurt, öncelikle Gayrettepe Cinayet Büro Amirliğine oradan da Yusuf Sipahi’nin de bulunduğu Jandarma il Müdürlüğüne götürülecek. Cinayeti bugüne kkadar neden açıklamadığı sorusuna korktum, beni ve ailemi tehdit etti diyen Süleyman Kurt, cinayetin itirafı ile rahatladığını açıkladı. kaynak haberlerweb
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top