Anasayfa / Magazin / Müge Anlı’nın aradığı Ayşe Güner’den kötü haber!

Müge Anlı’nın aradığı Ayşe Güner’den kötü haber!


Müge Anlı’da aranan 33 gündür kayıp olan Ayşe Güner’den kötü haber!

haber detay 36590203

İstanbul’da 20 Ağustos 2014 tarihinden itibaren annesi tarafından aranan, en son Samatya sahilinde olduğu belirlenen Ayşe Güler, 33 gün sonra ölü olarak bulundu.

Müge Anlı, Ayşe Güler’in kendi sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflara ulaştı. Buradan kayıp olarak aranan Ayşe Güler’in en son Samatya sahilinde bulunduğu bilgisine ulaştı. Bu durum üzerine Anlı’nın ekibi ve Ayşe Güler’in annesi Sema Güler ile Samatya sahili, çevresinde bulunan hastaneleri araştırdı, fakat bir sonuca ulaşılamadı. Son olarak Adli Tıp Kurumuna ulaşan Müge Anlı ve Sema Güler burada kayıp Ayşe Güler’in evden ‘alışverişe gidiyorum’ diyerek çıktığı 20 Ağustos Çarşamba günü Samatya sahilde özel bir aracın çarpması sonucu orada hayatını kaybettiği ve çarpan şahsın adliyeye sevk edildikten sonra tutuksuz yargılanılarak serbest bırakıldığı bilgisine ulaştı.

Kızının ölüm haberini 33 gün sonra alan acılı anne gözyaşlarıyla Müge Anlı ve ekibine “Siz ve ekibiniz olmasaydı bulamazdım, evladımın bir mezarı bile olmazdı sizin sayenizde kızım kimsesiz kalmadı” diyerek yapmış oldukları yardım için minnettar olduğunu dile getirdi. kaynak stargazete
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top