Anasayfa / Magazin / Müge Anlı vazgeçilmezim

Müge Anlı vazgeçilmezim


müge anli resim 82497023
Demet Akalın Milliyet TV Dergisi için yazdı. “Hamileliğin son ayında sabahtan akşama TV seyrettim…”

Sonunda keşfedildim yahuu…

O kadar oturup boşuna mı seyrediyorum TV programlarını…

muge anli resim 1289594869

Şaka bir yana; sevgili Ali Eyüboğlu, “Milliyet TV’de her hafta bir ünlüye konuk yazar olarak yazı yazdırıyoruz. Bu hafta sıra sende, yazar mısın?” deyince “Tamamdır” dedim, ama kendi dilimde aklımdan geçenleri yazacağım bilin.

Hamileliğin son ayında yapılacak en güzel şey sabahtan akşama kadar bütün televizyon programlarına bakmak. Sabahları tüm sabah programlarına bakıyorum. Ama canlı telefon bağlantıları ve konuklarıyla Beyaz TV’deki “Söylemezsem Olmaz” bir adım önde gidiyor ya da zapping yapmaya mecbur bırakmıyor insanı öyle söyleyeyim.

Öğleden sonraları Esra Erol’a bakmadan geçemiyorum. Tabii ki sabah konuklarıyla, konularıyla, olaylarıyla Müge Anlı vazgeçilmezim.

Müge, olayları araştırıp soru sorarken o kadar ustaca kullanıyor ki zekasını; cinayetleri bile itiraf ettirebiliyor…

Diziler derseniz Star TV’deki “Aramızda Kalsın” ve “Muhteşem Yüzyıl”ı asla ve asla kaçırmıyorum! Yayından kalkan dizilerin hiçbirini izlemedim çünkü tutmayacaklarını biliyordum.

Niye bu kadar iddialıyım derseniz, gerçekten en az şarkı seçme konusundaki kadar uzmanım! Belki kriterlerim olmadığı, herşeyi seyrettiğim, samimiyeti sevdiğim için…

Neyse uzun lafın kısası ne varsa Meryem Uzerli’siz de olsa “Muhteşem Yüzyıl”da… Şarkı demişken “Muhteşem Yüzyıl”ın o iç titreten müziklerine bayılıyorum.

Müzik demişken bilmiyorum siz ne dinliyorsunuz, ama ben son günlerde sürekli “Hafıza”ya ve Erdem Kınay’ın “Helal Ettim”ine rastlıyorum.

Düşünün ben sadece arabada bu kadar yakalıyorsam, kim bilir ne kadar çok çalıyor?

Bizim de bu sene en yüksek yorumcu telif ücretini aldığımızı, bir kez daha hatırlatayım. Yine inanılmaz bir albüm geliyor.

İnşallah baharda elinizde olacak…

“Rekor” geliyor “Rekor” …

DEMET AKALIN / MİLLİYET TV DERGİSİSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top