Anasayfa / Gündem / Müge Anlı canlı yayınından milyonları şaşkına çeviren son dakika haberi: 1 adam, 8 kadınla birlikte…

Müge Anlı canlı yayınından milyonları şaşkına çeviren son dakika haberi: 1 adam, 8 kadınla birlikte…


ATV ekranlarının reyting rekortmeni programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te, her bir detayı adeta dedektiflik filmlerini andıran bir olaya yer verildi. Sevgi Demir, beraber yaşadığı ve bir çocuk sahibi olduğu eşi Ömer Sırtaş’ın foyasını ortaya çıkartırken, 41 yaşındaki adamın canlı yayına bağlanarak bütün gerçekleri anlatmasını istedi. Öyle ki, Demir, bir gün çocuğu eşinin telefonuyla oynadığı sırada eşinin WhatsApp’ına girdi ve farklı bir kadınla olan konuşmalarını gördü. Konuşmaların son derece samimi bir şekilde ilerlediğini gören Demir, ‘ömrüm’ ve ‘seni seviyorum’ mesajları üzerine adeta başından vurulmuşa döndü. Eşini o an terk eden Sevgi Demir, olayın peşine düştü ve eşinin 7 kadınla daha birlikte olduğunu öğrendi. İşte, 11 Kasım 2019 Pazartesi bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert’te yaşananlar ve son dakika haberinin detayları…

Ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te, faili meçhul cinayetler ve kayıpların dosyaları çözülürken, sır içeren olaylara da ışık tutulmaya devam ediliyor. Öyle ki, bugün ekranlara gelen programda 31 yaşındaki Sevgi Demir’in anlattıkları milyonları adeta şaşkına çevirirken Müge Anlı ve Tatlı Sert ekibini de şaşırttı. Demir, 41 yaşındaki Ömer Sırtaş geçtiğimiz yıllarda tanıştı. Bir süre sonra imam nikahıyla evlenen çift, bir de çocuk sahibi oldu. Bir gün, çocuğu eşinin telefonuyla oynadığı sırada eşinin WhatsApp’ına giren genç kadın, gördüğü mesajlar karşısında adeta beyninden vurulmuşa döndü. Beraber yaşadığı adamın başka bir kadına, ‘ömrüm’ diye hitap ettiği ve ‘seni seviyorum’ dediğini gören Demir, mesajların hesabını sordu.

DEDEKTİF GİBİ PEŞİNE DÜŞTÜ
Demir, Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına çıkarak olayın çarpıcı boyutlarını anlatmaya devam etti. Dedektif gibi iz sürdüğünü belirten Sevgi Demir, beraber yaşadığı ve çocuk sahibi olduğu adamın 7 kadınla daha ilişkisi olduğunu ve onlardan da çocukları olduğunu belirtti. İşte, 11 Kasım 2019 Pazartesi (bugün) Müge Anlı’da yaşananlar ve son dakika haberinin çarpıcı detayları…

ŞAŞKINA ÇEVİREN OLAY!
Sevgi Demir, Müge Anlı canlı yayınında şu sözlerle olayın detaylarını anlattı:

“Üç sene evli kaldım. Kendisi, Vuslat (oğlu) üç günlükken bizi bırakıp gitti. ‘Anneciğim reklam geldi, kapatır mısın?’ (çocuğu) dedi. Telefonu elime aldım, o sırada WhatsApp’ına (Ömer’in) girdim. Bir kadın ona mesaj yazmıştım, ‘ömrüm’ diye. Sonra mesajları kurcalamaya devam ettim, ‘O evden hemen çıkmalısın, Ahmet eve gelecek.’ mesajlarını gördüm. Daha sonra, ‘ömrüm’ ve ‘seni çok seviyorum’ mesajlarını gördüm. ‘Seni çok seviyorum’ mesajına elimi getirdim ve eline telefonu tutuşturdum. Oğlumu da alarak evden çıktım. ”

O andan sonra oğlunun babasınını araştırmaya başlayan Demir, başka kadınlar olduğunu ortaya çıkardı. Ömer’in Selin hanımdan iki çocuğu olduğunu öğrenen Sevgi Demir, toplamda 8 farklı kadından beş çocuk sahibi olduğu bilgisine ulaştı. Sevgi Demir, sözlerine şu şekilde devam etti;

“Selin hanımla irtibata geçtiğimde o bana başka bir şey anlattı, ben ona farklı bir şey anlattım. Daha sonra bilgileri birleştirdik. Zengin kadınları bulduğunu, daha sonra çocuk yaparak kendine bağladığını ve daha zengin bir kadın bulduğunda ondan da çocuk yaptığını öğrendim. Tek önemsediği şey para… Şu an evli bir kadınla birlikte, maddi imkanı da çok yüksek. Dört numara olan eşini bıraktığını ve hayatında olmadığını anlattı.”

“BENİ KULLANMAYA ÇALIŞTI”
“Beni, bu iş için (farklı bir kadınla evlenmek ve çocuk yapmak) kullanmaya çalıştı. Kabul etmedim. Benimle beraber 8 kadın, 5 çocuk var. Çok fazla çocuk olduğuna eminim, ben nasıl sesimi duyurduysam lütfen onların da bir şekilde anlatmasını istiyorum.

MÜGE ANLI, CANLI YAYINDA ULAŞTIĞI BİLGİLERİ AKTARIRKEN BİRÇOK DETAYI DA GÖZLER ÖNÜNE SERDİ:
En son 2015 yılında Satiye hanımdan boşandığı görülüyor. Satiye hanımla evliliği devam ederken 2012 yılında Selin hanımla çalışıyor. Ona ayrı bir ev açıyor. Selin hanımdan iki tane çocuğu oluyor, 7 ve 2.5 yaşlarında. Sonra, aslında Selin’le tanıştıktan bir ay sonra seninle tanışıyor. Senden de bir tane oğlu oluyor, 5,5 yaşında. Yani aynı anda 3 kişi olduğunu öğreniyorsunuz.

SELİN HANIM DA CANLI YAYINA BAĞLANIRKEN, ŞU SÖZLERİ KULLANDI:
Benimle tanıştığında evliydi; ama ben onun sonradan evli olduğunu (Safiye hanımla) öğrendim. Şöyle ki, bana ilk tanıştığımda ‘Ben evliyim, boşanma aşamasındayım. Eşim benden 9 yaş büyük. Zamanla yaş farkı ortaya çıktı. Bunu bahane ederek ayrılmak istediğimi söylediğimde de hamile kaldığını söyledi’ dedi. Safiye hanım da belli bir yaşa geldiğini, bu yaştan sonra da oğluna bir kardeş istediğini söylüyor. Ben, Ömer’le 2011’in Nisan ayında tanıştım. Bana dedi ki, “Ben büyük kızımla beraber şu anki eşimden ayrıldım. Annemin yanımda kalıyorum.” Kızı geldiğinde, “Babamla biz babaannemde kalıyoruz” dedi. Ardından, yavaş yavaş boşanma işlemlerinin biraz uzadığını söyledi.

Evlenmeden nasıl bir çocuk yapma kararı aldın? sorusuna ise şu cevabı verdi;

“Benimle nikah kıymamasının en büyük nedeni, yaptığı işle alakalıydı. Diyordu ki, benim işimin garantisi yok. Arkada çocuğum var, gün gelir başım sıkıntıya düşerse; benimle uğraşma. Sürekli şehir dışında oluyordu.”
kaynak sabah
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top