Anasayfa / Teknoloji / Modbook Pro Tablet İncelemesi

Modbook Pro Tablet İncelemesi


Axiotron, 3500 Dolar satış fiyatına sahip olacak olan MacBook donanımlı yeni tablet modeli Modbook Pro Tableti tanıttı. Wacom sayısallaştırıcı ekranı heyecan yaratan Axiotron Modbook Pro Tablet çok yakında piyasadaki yerini alacak.

MacBook donanımlı ultra gelişmiş özelliklere sahip Modbook Pro Tablet modeliyle sektörde büyük bir heyecana yol açan Axiotron firması, çok yakında satışa sunulacak yeni tablet modelinin fiyatının 3500 Dolar civarında olacağını açıkladı.

Tam anlamıyla olmasa da Wacom sayısallaştırıcı ekranı sayesinde dokunmatik MacBook özelliği gösterecek olan Modbook Pro Tablet, aynı zamanda ödüllü bir tablet modeli olma özelliği gösteriyor. Ön siparişe sunulan Modbook Pro Tablet, satışı gerçekleştirilir gerçekleştirilmez tüketici yerine MacBook Pro ürününü kendisi satın alıyor. Kullanıcının eline Modbook Pro Build Kit şeklinde ulaşacak olan Modbook Pro Tablet, bunu tüm bileşenlerini Modbook Pro Base System) 13.3 inçlik dokunmatik bir ekran altında birleştirmesine borçlu olacak. Yeni nesil Modbook Pro Tablet, ayrıca 1 yıllık Modbook Pro, Protection Plan garantisine de sahip olacak.

Çözünürlüğü 1280 x 800 piksel, işlemcisi Intel Core i5 ya da i7; grafik birimi Intel HD 4000 olan tablet formundaki MacBook Pro’ya sahip olmak isteyenler ön satış başladı ve Kasım’da teslimatları gerçekleştiriliyor. kaynak stargundemSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top