Anasayfa / Gündem / Minik Irmak’ın katilinin Himmet A. olduğu kesinleşti

Minik Irmak’ın katilinin Himmet A. olduğu kesinleşti


Manisa’nın Alaşehir İlçesi’nde 4 yaşındaki Irmak Kupal’ın kaybolmasından sonra canlı yayında suçunu itiraf eden Himmet A.’nın, Irmak’ın katili olduğu Adli Tıp raporu kesinleşti.

Manisa’nın Alaşehir İlçesi’nde 4 yaşındaki Irmak Kupal’ın kaybolmasından sonra canlı yayında suçunu itiraf eden Himmet A.’nın, Irmak’a tecavüz ettiği, ardından eliyle boğduğu Adli Tıp raporuyla da kesinleşti.

Alaşehir’de gündelik işlerde çalışan 44 yaşındaki Bilal Kupal ile 27 yaşındaki Suriye Kupal çiftinin Menderes Mahallesi, Elmadağ Caddesi, 2 Sokak’taki evlerinin önünde oynayan kızları Irmak Kupal, geçen 14 Ekim’de ortadan kayboldu.
haber-detay-h46806174680556

Arama çalışmalarına rağmen minik Irmak bulunamadı; baba Bilal Kupal’ın şüphelendiğini söylediği Himmet A. ise katıldığı televizyon programında suçunu itiraf etti. Türkiye’yi şoke eden itiraftan sonra Himmet A.’nın gösterdiği bölgede üç gün arama yapıldı. Evine 2 kilometre uzaklıkta ilk olarak Irmak’ın ayakkabıları bulundun, ardından da bağ içerisinde cesedi bulundu.

DNA’sı aynı çıktı
Alaşehir’de toprağa verilen Irmak Kupal’a İzmir Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsinin sonuçları da belli oldu. Otopsi raporuna göre, Irmak’a tecavüz edildiği, elle boğularak öldürüldüğü ve iç organlarına zarar verildiği saptandı.

Otopsi raporunun soruşturmayı yürüten Alaşehir Cumhuriyet Başsavcılığı’na gönderildiği öğrenildi. kaynak yenisafakSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top