Anasayfa / Magazin / Milli Çizgi Film Yeni Kanalında!

Milli Çizgi Film Yeni Kanalında!


“Pepee Pepee Çok Ağlıyor”

Türkiye’nin ilk milli çizgi film kahramanı Pepee uzun bir aranın ardından yeniden ekranlara dönüyor. TRT ekranlarında yayın hayatına başlayan Pepe yeni kanalında çocuk izleyicileriyle buluşuyor. Pepee Pepee çok ağlıyor şarkısı çocuklar tarafından çok sevilmişti, yeni maceralarıyla Pepee yeni kanalında…

Milli film kahramanı Pepee uzun bir aradan sonra yeniden ekranlara dönüyor. TRT’de başlayan Pepee yeni kanalıyla çocuk izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

PEPE’NİN YENİ KANALI

Sevilen çizgi film karakteri Pepee, Türkiye’nin en popüler milli çizgi film kahramanı…TRT Çocuk ekranlarında çocuk izleyicilerinin karşısına çıkan Pepee, sürpriz bir kararla yayından kaldırılmıştı. Pepee’nin yeniden ekranlara dönüp dönmeyeceği merak edilirken, beklenen yanıt geldi.
Yaklaşık üç yıldır TRT Çocuk kanalında çocuk izleyicilerinin karşısında olan Pepee yeni kanalı Show TV ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

MİLLİ ÇİZGİ FİLM KAHRAMANI PEPE OKULA BAŞLIYOR

Türkiye’nin ilk milli çizgi film kahramanı Pepee, 2014 yılında okula başlıyor. Pepee’yi yeni maceralar bekliyor. Pepee yeni kanalında ve yeni yayın döneminde neler yapacak?

Düşyeri Çizgi Film Stüdyoları tarafından Pepee’nin yeni yayın dönemi ve maceraları ile ilgili açıklama geldi. Pepee’nin senaristi ve Düşyeri Çizgi Film Stüdyolarının kurucusu Ayşe Şule Bilgiç Pepee’nin yeni yayın dönemi ile ilgili şu açıklamaları yaptı: Pepee tıpkı bizim kendi çocuklarımız gibi. Düşyeri stüdoylarında yaşıyor, büyüyor, değişiyor, gelişiyor.. Pepee’nin hayatındaki yenilikler bizler için de çok heyecan verici. Biz okullu Pepee’yi çok sevdik. Seyircisinin de okullu Pepee’yi çok seveceklerini düşünüyoruz.

Yayınlandığı ilk günden beri çocukların ilgiyle izlediği milli çizgi film kahramanı Pepee, uzun yıllar TRT ekranlarında yayınlanmıştı. Ani bir kararla yayından kaldırılan Pepee’nin yeniden dönüşü merakla bekleniyordu. Pepee artık Show TV ekranlarında çocuk izleyicileriyle buluşacak. KAYNAK mansettvSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top