Anasayfa / Magazin / Michael Jackson’ın oğlunun biyolojik babası Marlon Brando mu?

Michael Jackson’ın oğlunun biyolojik babası Marlon Brando mu?


Pop müziğinin kralı Michael Jackson’ın büyük oğlu Prince’in biyolojik babasının Marlon Brando olabileceği iddia edildi.

haber detay h8646643

Şarkıcının yakın dostlarından olan ve çocuklarının vaftiz babalığını yapan 57 yaşındaki aktör Mark Lester, Michael Jackson’ın aralarında Marlon Brando’nun da bulunduğu bir grup ünlü şahsiyetten sperm bağışında bulunmalarını istediğini açıkladı.

Prince’in göz yapısının Brando’ya olan benzerliği dikkat çekiyor.
haber detay h4536663
1968 yılında Oscar ödüllü “Oliver” filminin çocuk yıldızı olarak ünlenen Lester, Godfather (Baba) filminin unutulmaz oyuncusu Marlon Brando’nun Jackson’ın büyük oğlu Prince’in biyolojik babası olabileceğini iddia etti.

Lester; “Michael bütün yakın arkadaşlarından Uri’den Corey’e Marlon’dan Macaulay’a kadar sperm bağışlamalarını rica etti. Evde Tek Başına serisiyle ünlenen Macaulay Culkin’in o sıralarda daha genç olmasına rağmen, onu da muhtemel bağışçılardan gördü. Marlon o sıralar 60’lı yaşlarının ortalarındaydı, ama o da muhtemelen sperm bağışlayabilirdi” diye açıkladı.
haber detay h866863436
Prince Michael Jackson, şimdi 18 yaşında…

Ünlü şarkıcının, Prince Michael, Paris ve Blanket isimlerini verdiği üç çocuğu var.

‘PARİS’İN BABASI BENİM’

Mark Lester

Aktör Mark Lester, 2009 yılında yine benzer bir iddia ile gündeme gelmiş ve Jackson’ın kızı Paris’in biyolojik babası olduğunu söylemişti. Jackson’ın 1999’da kendisinden spermlerini bağışlamasını istediğini ve onun da bunu severek kabul ettiğini açıklamıştı. Debbie Rowe’un kendi spermleri ile hamile kalarak Paris’i doğurduğunu iddia eden Lester, babalık testi yaptırarak iddiasını kanıtlamaya hazır olduğunu vurgulamıştı.

haber detay h6476643453

Jackson, eşi Debbie Rowe ve çocuklarıyla birlikte… kaynak hurriyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top