Anasayfa / Magazin / Meryem Uzerli’nin Bebeğini Nüfusuna Alacak!

Meryem Uzerli’nin Bebeğini Nüfusuna Alacak!


Ünlü oyuncu Meryem Uzerli’nin 4 aylık hamile olduğu öğrenildiği gibi, bu bebeği borsacı sevgilisi Can Ateş’in istemediği de ortaya çıktı.

meryem uzerli img 45687

Psikolojik sorunlar yaşadığı iddiasıyla ülkemizi terk eden Meryem Uzerli’nin aslında hamile olduğu öğrenildi. Can Ateş ile uzun süredir birlikte olan ünlü oyuncu, hamile olduğunu sevgilisine bildirince araları bozuldu. Daha önce bir kez evlenmiş ve boşanmış olan Can Ateş, bebeği istemediği için çift yollarını ayırdı. Almanya’ya Meryem Uzerli’yi ziyarete gittiği sırada bebek beklediğini öğrenen ve bu çocuğu istemediği için araları bozulan çift, ayrıldı. Can Ateş, ünlü oyuncu ile ayrıldıkları haberini doğrularken, bebek beklediğine dair iddialar hatırlatıldığında haberi olmadığını dile getirmişti.

Meryem Uzerli’nin hamile olmasına rağmen, bu bebeği istemediğini dile getiren Can Ateş’in ardından ünlü oyuncunun bebeğine babası sahip çıktı. Meryem Uzerli’nin babası Hüseyin Uzerli’nin kızına destek olduğu ve “Kızım sen istiyorsan bebeği doğur. Can Ateş almazsa ben nüfusuma alırım!”, dediği öğrenildi. Çocuğunu dünyaya getirmeye kararlı gözüken Meryem Uzerli, bekâr anne olan ünlüler kervanına katılacak. Hamileliğin ortaya çıkmasıyla, genç oyuncunun ülkemizi neden apar topar terk etmiş olduğu da öğrenildi.

Kaynak: MilliyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top