Anasayfa / Magazin / Meryem Üzerli’den FLAŞ Acun kararı!

Meryem Üzerli’den FLAŞ Acun kararı!


Ünlü oyuncu Meryem Üzerli, Acun’un teklifine ne dedi?

Acun Ilıcalı’nın ardından star TV yönetimi Meryem Uzerli’yi Berlin’de ziyarete gitmiş ve iş teklif etmişti.

Ilıcalı’nın “Yetenek Sizsiniz”de jüri üyeliği önerdiği Uzerli’ye, Star yönetimi de astronomik ücretle kanalın yüzü olmasını teklif etti. Ancak Acun Ilıcalı’nın teklifini kabul etmediği öğrenilen Uzerli, diğer teklifle ilgili de düşünme süresi istedi. Kızını büyüten Uzerli’nin Türkiye’ye ve çalışma hayatına dönme konusunda kararsız olduğu belirtildi.

Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Hürrem Sultan rolüyle tanınan ve Türkiye’de büyük bir üne kavuşan Türk asıllı Alman Oyuncu Meryem Uzerli Muhteşem yüzyıl dizisindeki rolü devam ederken ‘tükenmişlik sendromu’ yaşamış olduğu iddiasıyla Türkiye’yi terk edip Almanya’ya yerleşmişti. Bir kız bebek sahibi olan Uzerli’yi Türkiye’ye geri döndürme işini de Acun Medya’nın sahibi Aun Ilıcalı üstlendi.

Yapılan habere göre Ilıcalı Uzerli’yle Berlin’de görüştü. Ilıcalı Uzerli’ye ‘Rising Star’ ve ‘Yetenek Sizsiniz’ yarışmaları için teklif götürdü. Uzerli eğer ki Türkiye’ye geri dönüp ‘Yetenek Sizsiniz’ isimli yarışmada jüri üyesi olmayı kabul ederse o zaman Hülya Avşar’dan boşalan jüri koltuğuna oturmuş olacak.

Sürpriz bir kararla Almanya’ya giden Meryem Uzerli yeni bir dizi ile Türkiye’ye dönüyor.
Tükenmişlik sendromu yaşadığını öne sürerek Almanya’ya giden ünlü oyuncu Meryem Uzerli uzun süren bir tedavi gördü.

Güzel oyuncu kızı Lara’ya hamileyken kendisini terk eden Can Ateş’i en sonunda affetti. Can Ateş’e kızını görmek için güzel oyuncudan izin çıktı.

BÜYÜK SEVİNÇ YAŞADI

Ateş, geçtiğimiz günlerde iki kez Berlin’e gidip kızıyla buluştu. Minik Lara ile parka gidip oyunlar oynayan Can Ateş’in duygusal anlara sahne olan bu buluşmalarda büyük sevinç yaşadığı öğrenildi.

‘KIZ EVLAT BAŞKA’

Kızına oyuncakların yanı sıra Barbie bebek aldığı öğrenilen Can Ateş’in, yakın çevresine “Bir oğlum var; babalığın ne demek olduğunu iyi biliyorum ama kız evlat sahibi olmak başkaymış” dediği öğrenildi.

Türkiye’ye dönüp dönmeyeceği merak konusu olan Meryem Uzerli, “Geri döneceğim. Timur Savcı ile bir dizi için anlaşabiliriz” dedi.

Meryem Uzerli geçtiğimiz yıl Muhteşem Yüz­yıl di­zi­sin­de oy­nar­ken ya­pım­cı­sı­na bi­le ha­ber ver­me­den Al­man­ya­’ya git­ti. ‘Tü­ken­miş­lik sen­dro­mu­’ ya­şa­yan oyun­cu, bir sü­re te­da­vi gör­dü. bugün gazetesinden Gülden Avuç’un haberine göre, git­ti­ği gün­den bu ya­na Tür­ki­ye­’ye dö­nüp dön­me­ye­ce­ği me­rak ko­nu­su olan Uzer­li, ilk ola­rak di­zi­nin ya­pım­cı­sı Ti­mur Sav­cı ile ara­sı­nı dü­zelt­ti. Tür­ki­ye­’ye dö­nü­şüy­le il­gi­li ses­siz ka­lan Uzer­li, ilk kez açık­la­ma ya­pa­rak, “Ti­mur Sav­cı ile ko­nu­şu­yo­rum. Bir di­zi için an­la­şa­bi­li­ri­z” de­di.

KIZINI DA GETİRECEK

Bir yıldır uzak kaldığı Türkiye’yi çok özlediğini de dile getiren Meryem Uzer­li, “Tür­ki­ye­’yi ve Türk hal­kı­nı çok se­vi­yo­rum. Umarım en kısa zamanda görüşürüz” diye konuştu. Şu­bat ayın­da Lara isim­li kı­zı­nı dün­ya­ya ge­ti­ren Uzer­li, İs­tan­bu­l’­a be­be­ği­yle gelecek. kaynak stargazeteSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top