Anasayfa / Magazin / Meryem Uzerli, Hülya Avşar’ı Koltuğundan Etti!

Meryem Uzerli, Hülya Avşar’ı Koltuğundan Etti!


Muhteşem Yüzyıl dizisi ile ün kazanan Meryem Uzerli televizyonun dahi çocuğu Acun Ilıcalı ile anlaştı, Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışma programında Hülya Avşar’ın yerini aldı.

meryem uzerli haber detay 354857

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının yeni sezon bölümlerinde Hülya Avşar’ın koltuğunda Meryem Uzerli yer alacak. Muhteşem Yüzyıl’daki Hürrem Sultan karakteri ile ünlenen ancak bir süre sonra ‘Tükenmişlik Sendromu’ ile doğum yeri olan Almanya’ya dönen Meryem Üzerli ile televizyonun dahi çocuğu Acun Ilıcalı’nın yolları kesişti.

Eski sevgilisi Can Ateş’ten bir de kız çocuğu dünyaya getiren Meryem Uzerli Türkiye’ye dönüyor. Meryem Uzerli yeni sezonda Acun Ilıcalı’nın hazırladığı Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Hülya Avşar’ın koltuğuna oturacak.

Böylece Acun Ilıcalı yeni sezon öncesi ile Meryem Uzerli ile bir bomba daha patlatmış oldu. Ilıcalı’nın şirketi Acun Medya, yeni sezonda projelerinde yer alması için ünlü oyuncuya teklif götürdü. Uzerli’ye “Yetenek Sizsiniz” ve “Rising Star” seçenekleri sunuldu. Oyuncu, “Yetenek Sizsiniz”de yer almak isterse Hülya Avşar’dan boşalan jüri koltuğuna oturacak. Acun Ilıcalı, Meryem Uzerli’yle Berlin’de görüştü.
kaynak: gelecekteknolojisiSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top