Anasayfa / Magazin / Merve Boğulur’un Morali Neden Bozuk?

Merve Boğulur’un Morali Neden Bozuk?


Yakın zaman önce popçu Murat Dalkılıç ile birlikte olduğu öğrenilen güzel oyuncu Merve Boğulur’un morali oldukça bozuk. 

Geçtiğimiz günlerde Murat Dalkılıç tarafından aldatıldığı haberlerinin ardından ilk kez görüntülenen güzel oyuncu Merve Boğulur’un ağzını bıçak açmıyor.

Yakışıklı popçu Murat Dalıkılıç ile güzel oyuncu Merve Boğulur’un aşkları gündeme bomba gibi düşmüş günlerce konuşulmuştu. Ancak bu büyük aşk çok uzun sürmedi. Medyaya Murat Dalkılıç’ın Merve Boğulur’u aldattığı fotoğraflar ortaya çıkınca ikinci bir bomba daha düştü. Murat Dalkılıç Merve Boğulur’u aldattığı görüntüler tüm basında yer aldı. Merve Boğulur ya da Murat Dalkılıç tarafından olayla ilgili hiç bir açıklama ya da reddetme cevap verme gerçekleşmedi.

Yaşananların ardından güzel oyuncu Merve Boğulur ilk kez Nişantaşı City’s’de görüntülendi. Güzel oyuncuyu yakalayan gazeteciler hemen Murat Dalkılıç hakkında sorular sormaya başladı. Ancak güzel oyunucunun ağzını bıçak açmadı. Merve Boğulur olaylar hakkında tek bir yorum bile yapmadı. Merve Boğulur yaşananları yalanlamadı da onaylamadı da.
Oyuncu Merve Boluğur, sevgilisi Murat Dalkılıç tarafından Uludağ’da manken Seda Canbolat’la aldatıldığını öğrenince sırra kadem basmıştı. Telefonunu kapatıp ortadan kaybolan oyuncu, günler sonra Nişantaşı City’s’de görüntülendi. Aynı gün manken Seda Canbolat da Nişantaşı sokaklarındaydı. Morali bozuk olan Boluğur, aldatmayla ilgili soruları yanıtsız bıraktı. “Neden başınızı kaldırmıyorsunuz?” sorusuna ise “Böyle olması daha iyi, yüzüm görünmesin” yanıtını verdi. Manken Seda Canbolat ise “O geceyle ilgili konuşmayacağım” dedi.

kaynak:spothaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top