Anasayfa / Magazin / Merakla Beklenen Dizinin Kadrosu Belli Oluyor…

Merakla Beklenen Dizinin Kadrosu Belli Oluyor…


Yeni sezonda Kanal D’de yayınlanacak olan “Fatih” dizisinin kadrosuna Birkan Sokullu ve Salih Bademci de katıldı.

fatih dizisinin kadrosu belli oluyor 3423643

Fatih Sultan Mehmed’in can düşmanı Kazıklı Voyvoda’nın kardeşi Güzel Radu’yu Manken’ Andrej Pejic canlandıracak. Gamze Özçelik, Dağhan Külegeç, Seda Akman, Birkan Sokullu, Hande Soral’da rol alacaklar arasında.

Kanal D’de yeni sezonda yayınlanacak olan “Fatih” dizisinin oyuncu kadrosu netleşmeye başladı. Fatih Sultan Mehmed rolünü Mehmet Akif Alakurt’un ve Fatih’in eşleri rolünde Gamze Özçelik ve Seda Akman’ın, Fatih’in kızı rolünde Hande Soral’ın ve “Fatih’in Fedaisi” rolünde Dağhan Külegeç’in rol alacağı dizide, Birkan Sokullu ve Salih Bademci de oynayacak.

BİRKAN SOKULLU ŞEHZADE MUSTAFA ROLÜNDE
Son olarak “Uçurum”da rol alan Birkan Sokullu “Fatih” dizisinde, Fatih Sultan Mehmed’in oğlu Şehzade Mustafa rolüyle ekrana gelecek. Yakışıklılığı ve çapkınlığıyla ün salan ve Fatih’in gözdesi olan Mustafa, dizide Mahmud Paşa’nın karıs ı Züleyha’yla büyük bir aşk yaşayacak.

SALİH BADEMCİ 2’İNCİ BEYAZID OLDU
“Öyle Bir Geçer Zaman Ki”de Hakan rolüyle izlediğimiz Salih Bademci ise Fatih’ten sonra tahta çıkan 2. Bayezid rolüne hayat verecek.

FATİH’LE AYNI ORTAMDA BÜYÜDÜ
Kanal D’de yayınlanacak olan Fatih dizisinde Andre Pejic, Fatih Sultan Mehmed’in can düşmanı Kazıklı Voyvoda’nın kardeşi Güzel Radu’yu canlandıracak. Rumen kralı olan babaları tarafından çocuk yaşta Osmanlı himayesine verilen ve kendileriyle aynı yaşlardaki Fatih’le aynı ortamda büyüyen kardeşlerden Vlad Kazıklı Voyvoda adıyla tarihe geçti. Güzel Radu ise Osmanlı tarafında kalıp Fatih Sultan Mehmed’in en güvendiği isimlerden biri oldu…

BÖLÜM BAŞI 5 BİN DOLARALACAK
Bir süre önce ülkemize gelip bir defilede podyuma çıkan Andre Pejic, Fatih dizisinde bölüm başı 5 bin dolar ücret alacak. Pejic en son David Bowie’nin The Stars Are Out Tonight şarkısının klibinde Oscarlı oyuncu Tilda Swinton’la birlikte kamera karşısına geçmişti. kaynak milliyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top