Anasayfa / Magazin / Memati ve Polat Dirilecek…

Memati ve Polat Dirilecek…


Gecce yazarı Kenan Erçetingöz bu haftaki yazısında Kurtlar Vadisi Pusu’nun son durumunu anlatan bir yazı kaleme aldı.
HABER DETAY 37568
”MEMATİ’NİN DÖNÜŞÜ KESİN”

Yazının en çarpıcı ve dikkat çekici kısmı Memati’nin diziye geri döneceğini idda ettiği kısmı. İşte Kenan Erçetingöz’ün yazısından çarpıcı satırlar;

“Polat Alemdar’ın ölümünden sonra ratinglerin düşmemesi için Pusat’a daha fazla görev verildi. Verildi verilmesine ama Pusat’ın maskesi ratingleri kurtaramazsa, bu kez devreye Memati girecek ve Memati diziye geri dönecek. Kesin bilgi.. Memati’nin nasıl canlandırılacağını bilmiyorum ama bence çok doğru karar olur bu.

”POLAT ALEMDAR DA DİRİLECEK”

Memati de 10 yıldır dizinin fenomen oyuncusu olmuş durumda. Gürkan Uygun çok başarıyla canlandırdı Memati’yi ve çok seviliyordu. O sebeple diziye dönmesiyle birlikte herşey değişebilir. Belli bir süre Polat Alemdar’ın katillerini arar vs. Polat gündemde tutulur, reytinge göre de Pusat ile Memati artık, Kurtlar Vadisi’nin yeni başrol oyuncuları olur.
Benim minik kuşlardan duyduğum kesin senaryo bu. Bekleyelim ve görelim.. Son birş ey daha.. Tüm bunlara rağmen reytingler istenildigi gibi gitmezse Polat Alemdar da dirilecek! Bu son seçenek..”

ENSONHABER’İN HABERLE İLGİLİ NOTU Yukardaki haber yayındayken Pana Film Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölüm fragmanını yayınladı. Fragmanın en dikkat çeken bölümü Polat Alemdar’ın yüzünün göründüğü sahne.. Kenan Erçetingöz’ün hayli abartılı olan bu iddiasının, aynı zamanda ne kadar boş ve kuru sıkı olduğu da kısa sürede ortaya çıkmış oldu. Eee ne demişler “sallayanın mumu fragmana kadar yanarmış”.. kaynak ensonhaber
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top