Anasayfa / Gündem / Mehmet Elbay ve Cahit Ergül neler yaşadı

Mehmet Elbay ve Cahit Ergül neler yaşadı


“ATV ekranlarında yayınlanan ve her bölümüyle Türkiye’yi sallayan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te bugün neler yaşandı sorusunun cevabı herkesi meraklandırıyor. Özellikle çalışan kadınların büyük handikapı olan yayın saati konusundaki mağduriyeti gidermek adına hazırladığımız haberde güne dair tüm gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert’te 19 Eylül 2017 Salı günü neler oldu sorusunun cevapları…”

10 senedir Türkiye’nin nabzını tutan programlar yapan, bulunmaz denilen kayıpları bulan, sosyal sorumluluk projelerine imza atan, nice cinayet olaylarını çözen ve sempatikliği ile de halkın gönlünü kazanan Müge Anlı’nın bugünkü yayını bir kez daha hayvanlara karşı yapılan kötü davranışlarla açıldı. Ardından 10 yaşındaki Sidar’ın Marmaray çıkışında yediği dayak işlendi ve sonunda Mehmet Elbay’ın arkadaşı Cahit Ergül stüdyoya geldi.

Bu arada Mersin’de 5 yaşındaki bir çocuğun bıçaklandığı haberi herkesi şoke etti. Pedofili şüphesi taşıyan stüdyodakilerin ardından Müge Anlı da; ‘Çocuklarınızı bırakmayın diye diye diye diye bu hale geldik yine’ ifadelerini kullandı. Gün içerisinde bu olayla ilgili detayların belli olması ve olay yeri ekiplerinin bilgi vermesi bekleniyor.

Cahit Ergül’ün söyleyecekleri çok önemliydi. 8 aydır kayıp olan Mehmet Elbay’ın kardeşleri stüdyoda Ergül ile yüzleşti. Son bölümde birbirine giren iki tarafın ardından Cahit Bey’in agresif tavırları dikkat çekti.

Gece İstanbul’a geç geldiğini ve uykusuz olduğunu söylemesi bu davranışları doğurabileceği kanaati getirdi. Kendisi olmadan iki program yapıldığını da dile getiren Ergül, Elbay ile ilgili olarak sahte senet düzenlediğini de itiraf etti.

İmamlık görevi yapan Cahit Ergül, kendisi hakkında algı oluşmuş olduğunu belirtti. Müge Anlı da Cahit Bey’e kendi ifadeslerinden yola çıkılarak bu düşüncelerin yapılandığını belirtti. Kronolojinin önem teşkil ettiğini anlatan Anlı, Ergül’e yönelttiği sorular sonunda tepkiyle karşılaştı.

Ergül; ‘Burada benim imamlığım mı tartışılacak, sahte senetim mi konuşulacak yoksa Mehmet Elbay’ın bulunması için ortak bir çalışma mı yürütülecek’ diye sordu ve olayın başından beri davet beklediğini ancak geç kalındığını açıkladı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü ile yarın yine ATV ekranlarında olacak. kaynak gazetemistanbul
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top