Anasayfa / Magazin / Meğerse her şey çocukluğunda saklıymışş!

Meğerse her şey çocukluğunda saklıymışş!


Özcan Deniz şarkıcılıktan sonra soyunduğu film yönetmenliğinde de büyük başarı sağladı. Özcan Deniz, bu büyük sırrını açıkladı. Özcan Deniz’in meğer bu kadar başarılı olmasının sebebi çocukluğunda yaşadığı zorluklar kederlermiş.

Boşuna denmez ‘Çocukluğuna inmek lazım’ diye. Özcan Deniz bunun en iyi örneği oldu. Özcan Deniz başarısının çocukluğunda yaşadığı zorluğa bağladı.

Oynadığı diziler, yaptığı filmler, söylediği şarkılar ile başarısına başarı kattı yakışıklı oyuncu. Özcan Deniz başarıya adım adım ilerledi. Şimdi ise başarısının meyvesini yiyor. Yakışıklı oyuncu bugün başarılıysa bunu çocukuluğunda yaşadığı zorluklara bağladı.

MBC grubunun 4. kanalında yayınlanan ‘Extra Turki’ adlı programın bu haftaki konuğu Özcan deniz oldu. En son vizyona giren filmi ‘Ateş ve Su’ röportajın asıl konusuydu. MBC’de türk dizilerinin peş peşe yayınlandığı ve Türk sanatçılarının yakından takip edildiği bir kanal olma özelliğine de sahip…
İşte o Röportajın satırbaşları!

“HER İNSAN DEĞİŞMELİ, GELİŞMELİ”

“Hitap ettiğiniz insanların enaz 4-5 adım önünde olmanız gerekiyor. Çünkü kitle o kadar hızlı hareket ediyor, gelişiyor ki onları bazen yakalamanız çok zor oluyor. Eğer onlarla senkron hareket ederseniz geride kalma ihtimaliniz çok yüksek. O senkronizasyonu zaten tutturamazsınız.Onlar mutlaka sizin hakim olamadığınız bir çok şeye hakim olarak hareket ediyorlar. Kendinizi tanıyarak, sürekli, halkı analiz ederek okuyarak yetiştirdiğiniz zaman gittiğiniz yerde onları hazır bekliyor olursunuz. ‘Hiç değişmedim, eskiden neysem şimdi oyum’ gibi lafların artık prim yaptığına inanmıyorum. Her insan değişmeli, gelişmeli. Vizyonu geniş insanlar ancak üretken ve çağı yakalayan insanlar olabilir.”

“HAYATI BÜTÜN NOTALARI İLE YAŞADIM”

Özcan Deniz, çocukluğundan itibaren meşakatli bir yaşamı olduğunu, çok rahat, her zaman istediklerini elde eden bir yaşamı olmadığını, bugünkü kazanımlarını sonradan elde ettiğini ifade ederken, “Bu zor hayat beni çok iyi, güzel hazırladı. Hayal kırıklıkları, yüksek mutluluklar, yüksek acılarla karşılaştığımda otokontrolümü kaybetmeme nedenlerinden bir tanesi yoğun bir çocukluk yaşıyor olmam. Çok erken yaşta sorumluluklarla karşılaştım. Haliyle hayatı bütün notaları ile birlikte yaşamış olmak, filmlerime, şarkılarıma, bunları icra ediş biçimime yansıyor. O yüzden bu çocukluğu yaşamış olmayı bir kayıp, eksi olarak görmüyorum. Tam tersi benim en büyük hazinem.” kaynak spothaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top