Anasayfa / Magazin / Meğer yıllar önce..

Meğer yıllar önce..


Demet Evgar ve Sarp Levendoğlu yıllar önce oynadıkları Emret Komutanım’da iki aşığı canlandırmıştı. Yıllar sonra bu aşk gerçek oldu ve çift şuan birlikteler..

Emret Komutanım dizisinde başlayan aşk şimdilerde yeniden alev aldı. Demet Evgar ve Sarp Levendoğlu aşkı alev aldı. Ünlü çift şimdilerde başbaşa görüntü veriyor.

1 Kadın 1 Erkek ‘in güzel oyuncusu Demet Evgar kendisi gibi oyuncu olan Sarp Levendoğlu ile bir aşka yelken aştı. İkili ilişkilerini bir ay boyunca herkesten sakladı.

Demet Evgar ve Sarp Levendoğlu yeni bai aşka yelken açtı. 1 Kadın 1 Erkek dizisiyle oyunculuğunun zirvesini yaşayan Demet Evgar ‘ın mutluluktan ayakları yere basmıyor.

İlişkilerini bir ay boyunca gözlerden uzak yaşamayı başaran Demet Evgar ve Sarp Levendoğlu ikilisi, önceki akşam görüntülenmekten kurtulamadı.

Müzisyen sevgilisi Sertaç Özgümüş’ten yaz aylarında ayrılan Demet Evgar ile geçtiğimiz Kasım ayında Begüm Birgören’le yollarını ayıran Sarp Levendoğlu, yeni bir aşka yelken açtı. Bir süredir birlikte oldukları konuşulan Demet Evgar ile Sarp Leventoğlu, önceki akşam Cihangir’de görüntülendi.

AŞKIN İLK FOTOĞRAFI

Arkadaş grubuyla geldikleri mekanda gazetecilerden habersiz birbirlerine sarılan ve öpücükler konduran çiçeği burnunda çiftin mutlulukları gözlerden kaçmadı. Flaşların patlamasıyla birlikte şaşkınlık yaşayan oyuncu çift, bir aylık kaçamağın sonunda aşkın ilk fotoğrafını vermiş oldu.

Mekanda keyifli bir gece geçiren Demet Evgar ve Sarp Levendoğlu çifti, gece sonunda arkadaşlarıyla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Bu anı ölümsüzleştiren ikili, gazetecilerin “Hayırlı olsun” dileğine gülümseyerek karşılık verdi.

Yakındaki bir eve giren ikilinin, “Aile yemeği yedik” açıklaması ise akıllara “Nişan mı var?” sorusunu getirdi.

DEMET EVGAR KİMDİR?

Manisa’da doğdu. Oyunculuğa 17 yaşındayken, Manisa’daki amatör bir topluluk olan Afsem Tiyatrosu’nda başladı. Sahneye ilk kez Ray Cooney’nin Kaç Baba Kaç oyunuyla çıktı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü bitirdi. Konservatuvar eğitimi sırasında arkadaşlarıyla Tiyatro Kılçık adında bir topluluk kurdu. Bu toplulukta oyuncu ve oyun yazarı olarak çalıştı. Kenter Tiyatrosu’nda ‘Aşk Çemberi’ adlı oyunda ve “Tiyatro Kılçık”ta “Takanlar ve Takılanlar” ve “Ayşegül Hindistan’da” adlı oyunlarda rol aldı.

Televizyon ve Sinema Kariyeri

“Aslı ile Kerem”, “Bütün Çocuklarım” ve “Emret Komutanım” adlı televizyon dizilerinin yanı sıra “Banyo”, “Beyza’nın Kadınları” isimli sinema filmlerinde oynadı. 2007’de, Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sahnelenen “Rock Müzikalleri’nde” rol aldı. 2009’da Mahsun Kırmızıgül’ün Güneşi Gördüm filminde Havar karakterini canlandırdı. 2010 yılında ise Yahşi Batı filminde Cem Yılmaz ve Ozan Güven ile başrolleri paylaşmıştır. Hemen ardından Vay Arkadaş filminde Mete Horozoğlu, Ali Atay ve Fırat Tanış ile birlikte oynamıştır.
İlk olarak Türkmax’te yayınlanmakta olan, ardından Star TV’ye geçen 1 Erkek, 1 Kadın adlı televizyon dizisinde “Zeynep Yıldırım” karakterini canlandırmaktadır. kaynak spothaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top