Anasayfa / Gündem / Mardin’de kayınbirader dehşeti!

Mardin’de kayınbirader dehşeti!


Enişteleri Emrullah D.’nin evine giden 4 kayınbirader çıkan tartışmada enişteleri ile onun annesi ve kardeşini bıçakladı. Gözaltına alınan 4 kardeş daha sonra serbest kaldı.

MARDİN’in Kızıltepe İlçesi’nde, Emrullah D. (30) bir yıl önce uzaktan akrabası olan Gülşah K.’yla dini nikâhla evlendi. Çiftin arasında 3 ay önce tartışmalar çıkınca, Gülşah K. ailesinin evine döndü. Ailelerin araya girmesiyle Gülşah K., kocasıyla barışıp eşinin yanına gitti. Geçen salı günü Gülşah K.’yı arayan kardeşleri, onu ve eşi Emrullah D.’yi yemeğe davet etti. Emrullah D., daveti reddedince kayınbiraderleri arayıp, “Biz size yarın çay içmeye geleceğiz” dedi.

Çarşamba günü kayınbiraderler Azat, Kamuran, Ahmet ve Ferhat K., enişteleri Emrullah D.’nin evine gitti. Takılar ve resmi nikâh yapılmasıyla ilgili çıkan tartışmada 4 kayınbirader, Emrullah D. ve kardeşi Ferhat D.’yle birlikte anneleri Gezal D.’yi bıçakla yaraladı. İhbar üzerine 4 kardeş gözaltına alınıp serbest bırakılırken yaralılar hastaneye kaldırıldı. kaynak haberturkSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top