Anasayfa / Magazin / ÜNLÜ MANKENE AHLAKSIZ TEKLİF !

ÜNLÜ MANKENE AHLAKSIZ TEKLİF !


Bir zamanların mankeni olan sevilen Alman manken Claudia Schiffer bugün ITV kanalına magazin gündemine bomba gibi düşecek olan bir itirafta bulundu.

MANKEN

Bir zamanların mankeni olan sevilen Alman manken Claudia Schiffer bugün ITV kanalına magazin gündemine bomba gibi düşecek olan bir itirafta bulundu.1990 yılların en çok dikkat çeken mankenleri arasında yer alan Claudia Schiffer, kendisine vakti zamanında gelen ahlaksız teklifi arada geçen yıllardan sonra kamuoyu ile paylaştı.

Şuan 43 yaşında olan Alman mankenin kendisine bir arap prensinin teklifini ifade etti.The Daily Mail’de yer alan habere göre seksi manken “Bu türden başka teklifler de aldım. Ama içlerinde en ilginç olanı bu Arap prensinden gelen teklifti. 1 milyon Sterlin karşılığında kendisiyle akşam yemeği yiyip yiyemeyeceğimi sordu. Teklifi reddettim” şeklinde yılların itirafını etti.Teklifi başka bir mankenin kabul ettiğini ve onun isminide söylemeyeceğini söyledi.
17 yaşında modelliğe başlayan Schiffer, The New York Times, Rolling Stone, People dergilerinin kapağında yer almayı başarabilen ilk modeldir.  Ünlü mankenin 12 yaşında Caspar, 9 yaşında Clementine ve 3 yaşında Cosima adında üç çocuğu bulunuyor.
kaynak:haberajSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top