Anasayfa / Magazin / Lara Bebek Annesinin PAPUCUNU Dama Attırdı

Lara Bebek Annesinin PAPUCUNU Dama Attırdı


Meryem Uzerli’nin bebeği Lara, annesi kadar ünlü oldu. Birçok reklam firmasının peşinde koştuğu Lara bebeğe rekor bir teklif geldi. Mama firması reklamda oynatmak istediği anne-kıza 1.5 milyon dolar teklifte bulundu.

haber detay 152493

“LARA’YA MUHTEŞEM TEKLİF”

Kötü günleri atlatan Meryem Uzerli’ye kızı Lara şans getirdi. Türkiye’de çekilecek film için teklif alan güzel oyuncu İstanbul’a yerleşmek için gün sayıyor. Meryem Uzerli kadar kızı Lara’nın da şansı yüzüne güldü.

Annesi kadar ünlü olan 9 aylık Lara bebek, bir mama firmasından rekor bir teklif attı. Mama filminde oynaması için Lara bebeğe teklif götüren firma 1.5 milyon dolarlık teklifte bulundu.

Birçok ünlü markaların reklam filminde oynatması için anne kızın İstanbul’a gelmesini merakla bekliyor. 1.5 yıldır İstanbul’dan uzak olan Meryem Uzerli’nin dönüşü muhteşem olacak.

haber detay 4135458

Oynacağı filmin yanı sıra, temizlik ve kozmetik markası ile masaya oturan Meryem Uzerli, 1 milyon dolarlık anlaşmayı imzaladı. Buna rağmen hala tekliflerin yağdığı güzel oyuncuya birçok firma talip oldu.

Minik kızı Lara’ya da gelen teklifleri değerlendirecek olan Meryem Uzerli’nin vereceği cevap merak konusu. kaynak mansettvSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top