Anasayfa / Magazin / Kurtlar kötü talihin pençesinde

Kurtlar kötü talihin pençesinde


Aksiyon sahnelerinin negatifleri yanan ‘Kurtlar Vadisi Filistin’ filminin bu kez de vizyon tarihi değişti. Yapımcı Pana Film, yoğun aksiyon sahneleri ile yaşanan aksilikleri işaret ederek tarihi erteledi.


“Kurtlar Vadisi Filistin” filminde Necati Şaşmaz’a Nur Aysan eşlik ediyor.

Önce çekilen aksiyon sahnelerinin negatifleri banyo sırasında yandı, şimdi de vizyona gireceği tarih ertelendi. Kötü talih ‘Kurtlar Vadisi Filistin’ filminin peşini bırakmıyor.
Filmin aksiyon sahnelerinin negatiflerinin yanması, yapımcı şirket Pana Film’i büyük zarara uğratmıştı. Olayın ardından çekimler sil baştan yeniden başlamıştı. Yapım şirketi Pana Film şimde de 5 Kasım’da vizyona gireceği açıklanan filmin vizyon tarihini değiştirdi. Yapılan açıklamada “Kurtlar Vadisi Filistin filminin çekim takvimi, yoğun aksiyon sahneleri, zor çalışma koşulları, yaşanan aksilikler gibi sebeplerden uzamıştır. Kurtlar Vadisi Filistin’in daha önce duyurulan tarihte vizyona girmesi mümkün olmadığından, filmin vizyon tarihi de ertelenmiştir” denildi. Yeni vizyon tarihinin bayramdan sonra açıklanacağı da belirtildi.

Çekimler 2 aydır sürüyor
Senaryosunu Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan’ın yazdığı, yönetmenliğini Zübeyr Şaşmaz’ın yaptığı filmin başrollerinde Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Kenan Çoban ve Aşk-ı Memnu’nun Peyker’i Nur Aysan yer alıyor. Adana ve Tarsus’ta 2 aydır çekimleri devam eden filmin konusu ise şöyle: Mavi Marmara saldırısından sonra İsrailli bir komutanın peşine düşecek Polat Alemdar ve arkadaşları Gazze’deki dramın tam ortasına düşecek ve intikam için silah kuşanacak.

kaynak milliyet
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top