Anasayfa / Gündem / Küçük Yusuf’tan kötü haber

Küçük Yusuf’tan kötü haber


KAHRAMANMARAŞ’ın Afşin İlçesi’nde, evlerinin önünde oyun oynarken dün sabah saatlerinde ortadan kaybolan 6 yaşındaki Yusuf Kuzu’yu bulmak için arama ve kurtarma ekipleri seferber oldu.Ancak arama çalışmaları sonucunda kötü haber geldi ve 6 yaşındaki çocuğun cansız bedeni bulundu

haber detay 66691_38640_27042016171206_5

Ekipler, küçük Yusuf’un sulama kanalına düştüğü olasılığı üzerine dün sabah başlattığı arama çalışmasını karadan ve havadan sürdürüyor.

Çoğulhan Mahallesi’nde oturan Ayşe-Murat Kuzu çiftinin çocukları Yusuf Kuzu, dün sabah evlerinin önünde oynarken saat 10.00 sıralarında ortadan kayboldu. Ailesinin arama çalışmaları sonuçsuz kalınca jandarma, AFAD, itfaiye ve sağlık görevlileri küçük Yusuf’u bulmak için arama çalışması başlattı. Çocuğun oyun oynadığı bölgedeki kuyu, su çukuru, dere yatağı ve bahçelerde arama yapan ekiplere Adana’dan gelen ekipler de destek verdi. Vanası kapatılan sulama kanalı ve çevresinde havadan görüntüleme yöntemi desteğiyle de sürdürülen Yusuf’u bulma çalışmaları devam ediyor.

Küçük Yusuf’un babası Murat Kuzu, oğlunun her zaman evin önünde oyun oynadığını belirterek, “En çok evin önünden geçen kanaldan şüpheleniyoruz. Ekipler bölgede arama yapıyor” dedi.
haber detay 66691_38640_27042016171206_10
Mahalle Muhtarı Yusuf Şahin, çocuğun nasıl kaybolduğunun bilinmediğini ifade ederek, “Çoğulhan Mahallesi’nde çocuk kayboldu. Kanala düştüğünü de bilmiyoruz ancak he türlü ihtimale karşı sulama kanalında arama çalışması yapılıyor” diye konuştu. Ekiplerin karadan ve havadan arama çalışmaları devam ediyor.

29 SAAT SONRA CESEDİ BULUNDU

Kahramanmaraş’ın Afşin İlçesi’nde dün sabah saat 10.00 sıralarında kaybolan ve ekiplerin aradığı 6 yaşındaki Yusuf Kuzu’nun, 29 saat sonra saat 15.00 sıralarında sulama kanalında cesedi bulundu.milliyet

Ekipler, sulama kanalındaki vananın kapatılmasının ardından suyun çekilmesiyle oluşan balçıkta küçük Yusuf’un cansız bedenine ulaştı. Ölümüyle yakınlarını yasa boğan küçük Yusuf’un cesedi, çamurdan çıkarılarak otopsi için Malatya Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. kaynak hurriyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top