Anasayfa / Teknoloji / Küçük Kızın Galaxy S4’ü Bakın Ne Hale Geldi!

Küçük Kızın Galaxy S4’ü Bakın Ne Hale Geldi!


Samsung’un geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Galaxy S4 modeli, 13 yaşındaki bir kızı uyurken yakaladı!

s4 bu hale geldii

Samsung’un geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Galaxy S4 modeli, 13 yaşındaki bir kızı uyurken yakaladı! Galaxy S4 yandı, telefon kullanılmaz hale geldi!

Akıllı telefon pazarında en büyük rekabet unsurlarından biri olan yüksek işlemcili ve kapasiteli bataryalara sahip akıllı cihazlar, yanlış donanım malzemeleri sonucu patlayabiliyor. Aslına bakarsanız, geçen yıla kadar neredeyse her hafta bir patlama haberi gelirken, 2014’den bu yana hiç ses seda yoktu. Ta ki, bu habere kadar.

10410608_10152156462702093_6561393934971399228_n

3.Parti(orjinal olmayan) batarya ve şarj cihazlarının kullanımı sonucu, hastanelik olan, hatta hayatını kaybeden kullanıcılar listesine bir yenisi daha eklendi. Teksas’da yaşayan 13 yaşındaki Ariel Tolfree isimli bir kız, Samsung’un Galaxy S4 modelini kullanıyormuş. Yatarken yastığının altına koyduğu S4, uyuduğu sırada yanık kokusu vermiş.

Uyanıp yastığının altına bakan Tolfree, akıllı telefonuna bir şey olmadığını düşününce uyumaya devam etmiş. Bir süre sonra yanık kokusunu artıran Galaxy S4’ün bataryası ve camı patlamış. Küçük kız olaydan sağ sağlim kurtulmuş ama aynı şeyi akıllı telefon için söylemek pek de mümkün değil.

4304589_G
*Silikon Vadisi TV olarak, üçüncü parti şarj cihazı ve batarya kullanmaktan kaçınmanızı öneririz. Her akıllı cihazın ve markanın kullandığı batarya, farklı mAh’e ve Volt’a sahiptir. Bu nedenle MicroUSB’ye sahip herhangi bir markanın şarj cihazı, sizin cihazınıza zarar verebilir. kaynak: sondakikaSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top