Anasayfa / Gündem / Korkunç gerçek 4 gün sonra ortaya çıtkı

Korkunç gerçek 4 gün sonra ortaya çıtkı


Ağrı’nın Taşlıçay ilçesinde tek başına yaşayan Mehmet Sıddık Karataş (82), yatağında kanlar içerisinde ölü olarak bulundu.

haber detay mf5755282

Edinilen bilgiye göre olay, ilçeye bağlı Yukarı Esen köyünde meydana geldi. Köyde tek başına yaşayan M. Sıddık Karataş, yakınları tarafında yatağında kanlar içerisinde bulundu. Olayın haber verilmesi üzerine Jandarma ekipleri bölgede inceleme yaparken, Karataş’ın cenazesi ise Erzurum Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

İddiaya göre, Kocaeli’nde yaşayan torun Serhat K. (18), bir hafta önce misafir olarak geldiği Yukarı Esen köyünde, dedesi M. Sıddık Karataş’ın evinde kalmaya başladı. 7 Kasım sabahında evden çıktığında soran köylülere, dedesinin Doğubayazıt ilçesine gittiğini söyleyen Serhat K., Taşlıçay ilçesine gitmek üzere köy dolmuşuna bindiği ve dolmuş parası öderken cebinden yüklü miktarda para çıkardığı ileri sürüldü. Serhat K.’dan bir daha haber alınamazken, aradan üç gün geçtikten sonra 82 yaşındaki M. Sıddık Karataş’ın kanlar içerisindeki cesedi akrabaları tarafından yatağında bulundu.

Yatağında öldürülmüş şekilde bulunan Mehmet Sıddık Karataş’ın kızı Gülnaz Ç., babasının düşmanının olmadığını ve kimseyle alıp vereceğinin bulunmadığını belirterek, ancak birkaç gündür yanında bulunan Serhat’ın babasının boynunda taşıdığı cüzdan içerisinde bulunan kefen parasını almak için bunu yaptığını öne sürdü. kaynak milliyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top