Anasayfa / Gündem / Kocası için kiralık kadın katil tuttu

Kocası için kiralık kadın katil tuttu


Sultangazi’deki Kent Ormanları’nda önceki gün ormanlık alanda cesedi bulunan 35 yaşındaki Behçet Güneş’in eşi tarafından ‘bir kadını’ kiralık katil tutularak öldürttüğü öne sürüldü.

haber detay h5456388885

Cinayet Buro Amirliği ekiplerince yürütülen soruşturmada ortaya atılan iddiaya göre; Güneş’in karısı İ., kadın arkadaşı İ.Ç. ile kocasını öldürtmek için anlaştı. İ.Ç. de durumu kocasına söyledi. Çift, Behçet Güneş’i tabancayla vurarak öldürdü. Güneş’in eşi ile çift gözaltına alındı.

TELEFONDAKİ MESAJLAR

Güneş’in kaybolduğu gün saat 13.00 sıralarında işyerinden aracıyla ayrıldığı tespit edildi. Cep telefonu kayıtlarında ise bir kadınla mesajlaştığı belirlendi. Ancak mesajlaştığı hattın ‘patates’ hat olarak tabir edilen sahte bir hat olduğu belirlendi. Ardından güvenlik kamerası kayıtlarında Güneş’in aracını otoparka bırakıp ormana bir kadınla yürüdüğü görüntülere ulaşıldı. Daha sonra ise aynı kadının ormanda başka bir erkekle ormandan çıktığı kayıtlara yansıdı.

“KOCAMI ÖLDÜRÜN NE İSTERSENİZ VERİRİM”

Kadının İlknur Ç, yanındaki erkeğin ise Sezgin Ç. olduğu belirlendi. Sultangazi’de yaşayan kadı koca gözaltına alındı. İfadesinde cinayeti itiraf eden İlknur Ç, şunları söyledi:

“Behçet Güneş’in eşi İ.G ile aynı okulda okuyan cokcuklarımız sayesinde tanıştık. Kocasının sürekli kendisini dövdüğünü söylerdi. ‘Ondan kurtulmak istiyorum’ derdi. Bana ‘Kocamı öldürün ne isterseniz veririm’ derdi. Kabul ettim. Eşim de ‘Tamam yaparız’ dedi. 2 daire karşılığında anlaştık. Silah için İ. 2 bin lira verdi. Patates hat alıp planı devreye soktuk.”

SİLAHI BARAJA ATMIŞLAR

Habertürk’ten Mustafa Şekeroğlu’nun haberine göre İlknur Ç’nin dosyaya giren anlatımlarına göre, kadın patates hat olarak tabir edilen hattan Güneş’e mesaj attı ardından da yanlışlıkla oldu dedi. Mesajlaşma başladı, ikili arkadaşlık kurdu. Genç kadın buluşmak için Güneş’e randevu verdi. Sezgin Ç. ormanlık alana daha önce gitti. İlknur Ç. de Güneş’i oraya götürdü. Cinayet sonrası olay yerinden ayrılan karı koca taziye için eve dahi gitti.

Polis, Behçet Güneş’in eşi İ.G’yi de gözaltına aldı. Olay yerinde bulunan silahın intihar süsü verilmek için bırakıldığı, cinayette kullanılan silahın ise çişft tarafından baraja atıldığı belirlendi. kaynak milliyet
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top