Anasayfa / Magazin / Kocası, Gülben hamile dedi !

Kocası, Gülben hamile dedi !


Severek evlendiği ünlü haber spikeri Erhan Çelik ile iki ay önce dünya evine giren Gülben Ergen bebek mi bekliyor?

haber detay 152270
Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Gülben Ergen ile dünya evine giren ünlü haber sunucusu Erhan Çelik bebek bekliyor mu?

Atlas ve ikizlerden sonra bir bebek haberleri ile gündeme gelen Gülben Ergen Erhan Çelik ile 2 ay önce dünya evine girmişti. Çocukların pisikolojisini yeni bir aile ortamına hazırlamak için ayrı ayrı evlerde yaşamaya devam eden Gülben Ergen ve Erhan Çelik sürpriz haberler ile gündeme geliyor.

28 Eylül’de Erhan Çelik ile dünya evine giren Gülben Ergen hamilemi?

Eşi Erhan Çelik’in yayınladığı hamile kadın fotoğraf’ı magazin gündemine bomba gibi düştü. Erhan Çelik öyle bir fotoğraf paylaştıki akla ilk gelen soru Gülben Ergen’in hamile olduğu yönünde oldu…

Instagram’dan hamile kadın fotoğrafı paylaşan Erhan Çelik heyecan yarattı…
haber detay 876412
2 ay önce nikah masasına oturan Erhan Çelik, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla ne açıklamak istedi? Erhan Çelik ve Gülben Ergen çifti bebekmi bekliyor…

Kendi instagram hesabından hamile bir kadın fotoğrafı paylaşan Erhan Çelik, bu fotoğrafın altına “Anneliğe giden yol..” mesajını yazdı. Sosyal medyada oldukça merak uyandıran bu mesaj ile Erhan Çelik ne demek istedi? Erhan Çelik’in paylaştığı fotoğrafa gelen “İnşallah kızınız olur, çok mutlu bir aile olmalısınız” yorumu ise Gülben Ergen’in hamile olduğu iddialarını güçlendirdiğini düşünüyoruz. kaynak mgdtvSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top