Anasayfa / Magazin / Kızı Hira için bakın ne yaptı?

Kızı Hira için bakın ne yaptı?


11 ay önce kızı Hira’yı kucağına alan şarkıcı Demet Akalın, Azerbeycan’dan gelen 400 bin liralık yılbaşı teklifini reddetti.

haber detay 2190321

Demet Akalın, Azerbaycan’dan gelen 400 bin liralık yılbaşı konseri teklifini kızı Hira için reddetti. Ünlü şarkıcı, “Kızımı yol tutuyor. Hira bir yana dünya bir yana” dedi.

İSTANBUL’DA KALIP 200 BİN LİRA ALDI

Ünlü şarkıcıya yılbaşı gecesi sahne alması için 400 bin liralık cazip teklif götürüldü ancak Akalın, “Kızımı yol tutuyor” diyerek reddetti. Gelen tüm yurtdışı konserlerini geri çeviren Akalın, İstanbul’u tercih edip, 200 bin liraya imza attı. ‘Dünya bir yana kızım bir yana’ diyen Demet Akalın şöyle konuştu: “Hira birkaç aylıkken onu bırakıp bir iki günlüğüne yurtdışı seyahatlerine gidiyordum. Şimdi büyüdü onsuz hiçbir yerde kalamı-yorum. Ayrıca Hira’yı uzun yolculuklar rahatsız ediyor. Nazardan çok korkuyorum, bu yüzden kızımı insan içine çok fazla çıkartmak istemiyorum.”

ALBÜM BAŞI 750 BİN LİRA

Kısa süre önce bağlı bulunduğu müzik şirketinden ayrılıp DMC’ye transfer olan Akalın’ın albüm başı 750 bin liraya anlaştığı öğrenildi. kaynak turkiyegazetesiSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top