Anasayfa / Dünya / Kız arkadaşının yüzünü yerken yakalandı

Kız arkadaşının yüzünü yerken yakalandı


İngiltere’de meydana gelen olayda Matthew Willians adındaki kişi, polis tarafından 22 yaşındaki kız arkadaşının yüzünü yerken bulundu.

ingilterede kiz arkadasinin yuzunu yedi h3064

İngiltere’nin Güney Wales bölgesinde bir kasabada Matthew Willians (34) adındaki kişi, 22 yaşındaki kız arkadaşının yüzünü yerken bulundu. Polisler tarafından elektroşok verilerek bayıltılan zanlı yaşamını yitirdi.Korkunç olay, İngiltere’nin Güney Wales bölgesinde bir otelde meydana geldi. Kokainli haldeyken kız arkadaşını Hannibal filmini aratmayacak şekilde öldüren adam polis tarafınadn elektroşokla etkisiz hale getirildikten sonra öldü. 34 yaşında kimliği polis tarafından verilmeyen ama yerel halk tarafından adının Matthew Williams olduğu belirtilen adam, 22 yaşındaki kurbanının gözlerini canlı canlı yedi.Görgü tanıkları, adamın kokainin etkisi altında cinayeti işlediğini öne sürdü.Otelin çok yakınında yaşayan Lyn Beasley ifadesinde, ‘Kadına tam bir hannibal Lecter gibi yaklaştı. Kızın bir gözünü ve suratının yarısını yedi’ dedi ve ‘daha hapisten yeni çıkmıştı ve kokain kullanıyordu’ diye de ekledi.Bir başka görgü tanığı olan Jill Edwards de ‘Güvenlik ona odaya kadın almaması gerektiğini söylemişti daha sonra kapısını çaldılar açmayınca içeri girdiler ve kızın suratını yerken yakaladılar’ diye konuştu.

Odaya girdiğinde korkunç manzarayla karşılaşan polis, elektroşokla müdahale ettiği zanlıyı öldürdü. Williams, iki hafta önce arkadaşına saldırdığından dolayı girdiği hapisten yeni çıkmıştı. Cesetler üzerindeki incelemeler önümüzdeki iki gün içinde yapılacak.(Milliyet)Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top