Anasayfa / Magazin / Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında bir ilk! Son kararım demeyince..!

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında bir ilk! Son kararım demeyince..!


Murat Yıldırım’ın sunuculuğunu üstlendiği Kim Milyoner Olmak ister yarışmasında dün akşam ekrana yarışmacı doğru cevabı vermesine rağmen “son kararım” demedi ve yarışmaya veda etti. Murat Yıldırım’ın yarışmacıyı uyarmaması, sosyal medya büyük tepki çekti.

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında akıalmaz bir olay meydana geldi. Murat Yıldırım’ın sunuculuğu üstlendiği yarışmada dün akşam ekrana gelen bölümde bir ilk yaşandı. Yarışmacı doğru cevabı vermesine rağmen “son kararım” demedi ve yarışmaya veda etmek zorunda kaldı.

27 yıldır Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nda keman çalan Tangör Ertaş, dün Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katıldı. Ertaş “Oturan Adamlar, Baloncu ve Paris’te Bir Sokak Tabloları ile ünlü ressam kimdir?” sorusu için bir fikri olduğunu belirtip ardından emin olmak için telefon joker hakkını kullandı.

Arkadaşının verdiği cevaptan da emin olmayan Tangör Ertaş, sürenin bitmesine 5 saniye kala yarı yarıya joker hakkını talep etti. Fikret Mualla diyerek doğru cevabı veren yarışmacı son kararım demekte geç kaldığı için elendi. Murat Yıldırım’ın yarışmacıyı uyarmaması, sosyal medya büyük tepki çekti. kaynak vatandanhaber
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top